CTB 2021: SPONSORZY, PARTNERZY, PATRONI

CTB 2021: SPONSORZY, PARTNERZY, PATRONI


Przypominamy o osobach, instytucjach, firmach bez których nie udało by się zorganizować naszego przedsięwzięcia koszykarskiego. Wszystkie poniższe podmioty gorąco polecamy do współpracy i korzystania z ich usług.
Gmina Kraszewice www.kraszewice.pl
Nasza Gmina Kraszewice na czele z Panem Wójtem Konradem Kuświkiem od wielu lat wspiera nasze sportowe działania. Dzięki nim możemy rozwijać koszykarsko i psychospołecznie podopiecznych i nasz Klub. Kolejne pokolenia dzieci i młodzieży mogą godnie, często z bardzo dobrymi wynikami, reprezentować naszą gminę.
WZKOSZ http://wzkosz.pl/ Wielkopolski Basket
W tym roku Wielkopolski Związek Koszykówki obchodzi 100-lecie swojego istnienia. Z tej okazji mamy przygotowane specjalne gadżety dla uczestników turnieju. Dobra współpraca KS Play Basket Kraszewice z WZKosz przynosi coraz lepsze efekty. Dziękujemy za wsparcie!
IMOPEKSIS University www.imopeksis.university
To dzięki temu systemowi stworzonemu przez śp. Prof. T. Hucińskiego i Tomasza Wilczewskiego otworzyliśmy się na nową jakość szkolenia w naszym klubie. IMOPEKISIS to rozwój na wielu polach życia zarówno sportowego, jak i codziennego. Gadżety od IMOPEKSIS także pojawią się Crash The Basket.
KALISKI STREETBALL – Młode Orły Basketu www.kaliskistreetball.pl
Zawsze chętnie pojawialiśmy się na jednym z najlepszych turniejów streetball w Polsce. W tym roku podjęliśmy dodatkową współpracę w postaci cyklu Młode Orły Basketu. Dziękujemy za wsparcie i pod koniec sierpnia zapraszamy do Kalisza.
Colian www.colian.pl
Słodkości i coś do ugaszenia pragnienia po raz kolejny zapewni nam firma Colian. Wielkie dzięki!
Przetwórstwo Mięsa - Zmyślony
Na Państwa Agnieszkę i Grzegorza Zmyśloni zawsze możemy liczyć. Szczególnie w trudnych sytuacjach. Tym razem także będą nas wspierać na różne sposoby. Polecamy ich produkty
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Świetna współpraca naszego klubu z kraszewicką placówką pozwala od lat na organizację imprez koszykarskich na najwyższym poziomie. Wsparcie Pana Dyrektora Roberta Dziwińskiego i całej szkoły pozwala na rozwój klubu na wielu płaszczyznach. Oby tak dalej
Rodzice
Bez nich nie byłoby naszych koszykarek i koszykarzy Cieszymy się, że zawsze możemy na Was liczyć. Wspólnie możemy zdziałać bardzo dużo. Wasza pomoc jest bezcenna. Razem możemy więcej, a słodkości przez Was przygotowane z pewnością umilą meczowe zmagania dzieciom i młodzieży
Patroni medialni:
Wielkopolski Basket http://wzkosz.pl/
Nasze strony www.naszestrony.info.pl/
Twój Puls Tygodnia www.pulstygodnia.pl
Portal informacyjno – rozrywkowy www.ostrzeszowinfo.pl
Radio Centrum www.rc.fm
Czas Ostrzeszowski www.czasostrzeszowski.pl
A tymczasem wracamy jeszcze do roku 2018. Sprawdźcie co się wtedy działo
https://youtu.be/G3zNxVe8G-4