DOBRA GRA MIMO BRAKU SKUTECZNOŚCI

DOBRA GRA MIMO BRAKU SKUTECZNOŚCI

U-15: KS PLAY BASKET KRASZEWICE – MKS TĘCZA LESZNO 36:57

Ostatnia niedziela to kolejny występ kraszewickich koszykarek w ramach rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Kadetek B (U-15). Tym razem zespół z Kraszewic zmierzył się w Lesznie z tamtejszym MKS Tęcza. Rywalki z górnej półki, ale nasz team poczynił postępy i liczyliśmy na zaciętą walkę. Mimo, że zespół z Kraszewic gra praktycznie każdy mecz ze starszymi rywalkami to da się zauważyć spore postępy i zmniejszanie dystansu do rywalek. To z pewnością zaprocentuje w przyszłym sezonie, tymczasem nasze zawodniczki postawiły w Lesznie trudne warunki meczowe. 

IMG-20190304-WA0015jpg

Bardzo dobra gra KS Play Basket w obronie nie do końca przenosiła się na skuteczny atak. Mimo wielu dogodnych sytuacji bardzo często piłka nie trafiała do kosza. Dawno nie pamiętamy takiej niemocy strzeleckiej po naszej stronie. Tym samym nie byliśmy w stanie powalczyć o zwycięstwo. Mimo to bardzo cieszą postępy zawodniczek w pozostałych elementach gry, jak choćby zbiórki, komunikacja czy organizacja gry. 

   IMG-20190304-WA0020jpg

Na pewno do poprawy pozostaje skuteczność rzutów z gry oraz dokładność podań. Z meczu na mecz będzie coraz lepiej i z pewnością KS Play Basket Kraszewice niejednokrotnie zagrozi starszym przeciwniczkom.   

Punkty: Kleinert Natalia 13 pkt, Kobza Marta 12 pkt, Szuleta Dominika 10 pkt, Cegiełka Weronika 1 pkt, Chowańska Zuzanna, Karkoszka Wiktoria, Kowalczyk Bernadetta, Jeziorek Nikola, Szuleta Joanna, Betka Katarzyna  


IMG-20190304-WA0011jpg