DWA OBLICZA NASZYCH SENIORÓW

DWA OBLICZA NASZYCH SENIORÓW

 MTTS PLAY BASKET KRASZEWICE/ZŁOCZEW – SZERSZONY WYSOCKO WIELKIE 30:64

W ostatnich dniach nasza drużyna seniorów rozegrała 2 mecze w ramach rundy zasadniczej Ostrów Basket Ligi. Mecze rewanżowe z Szerszonami i ekipą BBS przyniosły zgoła inne rezultaty. W meczu z rywalami z Wysocka Wielkiego nie mieliśmy nic do powiedzenia. Mimo, że pierwszy mecz między tymi drużynami zakończył się zdecydowanym naszym zwycięstwem to tym razem musieliśmy uznać wyższość rywali. Mecz, który mieliśmy łatwo wygrać okazał się naszym blamażem. Co prawda Szerszony poczyniły ważne wzmocnienia, mimo to przed meczem to my pozostawaliśmy faworytem. Niestety bardzo skuteczna gra Szerszonów oraz zapaść rzutowa po naszej stronie spowodowały, że ulegamy zdecydowanie rywalom i chcemy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu.

Punkty dla naszej ekipy  zdobywali:

Bartosz Perz 9, Michał Muzal 7, Tomasz Karkoszka 4, Wojciech pawłowski  4, Witold Radwański 3, Piotr Pacholski 3

Pełne statystyki: http://www.obl.ligspace.pl/index.php?mod=Games&ac=Browse&s_id=611

 

MTTS PLAY BASKET KRASZEWICE/ZŁOCZEW – BBS OSTRÓW WLKP. 78:63

Wygrywamy bardzo ważne spotkanie z drużyna Dariusza Parzeńskiego. Po bardzo nieudanym meczu z Szerszonami chcieliśmy zmazać plamę i to się udało w bardzo dobrym stylu. Dzięki zwycięstwu pozostajemy w walce o drugie miejsce w grupie A po rundzie zasadniczej.  78 punktów zdobytych w tym meczu przez nasz team to najlepszy wynik tego sezonu. Taka postawa bardzo cieszy, szczególnie, że tydzień temu panowała niemoc strzelecka w naszych szeregach. Ale siłę drużyny poznaje się po tym, że potrafi podnosić się po klęskach jeszcze silniejsza. Początek meczu nie był dla nas wymarzony (przez moment przegrywaliśmy 6 punktami), ale z czasem nasi zawodnicy coraz bardziej rozgrzewali się i zwiększali przewagę. W trzeciej odsłonie wygrywaliśmy już 16 punktami, jednak kilka celnych trójek ze strony BBS zmniejszyło ich straty nawet do 6 punktów. Jednak końcówka meczu to już nasza dominacja, zarówno w ataku, jak i obronie. W najbliższy wtorek zagramy ostatni mecz rundy zasadniczej z dobrymi znajomymi czyli Sprint Pizzą Ostrów Wlkp. W poprzednim starciu ulegliśmy minimalnie 5 oczkami. Tym razem liczymy na rewanż. Zwycięstwo w tym meczu oraz odpowiednie wyniki pozostałych drużyn mogą sprawić, że zajmiemy II miejsce w grupie A. Trzymajcie za nas kciuki, Keep Calm And Play Basket!

Punkty dla naszego zespołu zdobywali:

Bartosz Perz 22, Wojciech Pawłowski 16, Tomasz Karkoszka 15, Adrian Kruszakin 7, Witold Radwański 7, Dawid Sobieraj 5, Michał Muzal 3, Piotr Pacholski 2, Maciej Słaby 1

Pełne statystyki: http://www.obl.ligspace.pl/index.php?mod=Games&ac=Browse&s_id=613