DZIEWCZYNY Z KRASZEWIC GROMIĄ W KOLE!

DZIEWCZYNY Z KRASZEWIC GROMIĄ W KOLE!Kolejnym sukcesem zakończył się udział naszych dziewczęcych drużyn w finale województwa wielkopolskiego w koszykówce 3x3. Grand Prix Koła w streetballu czyli koszykówce 3x3, który niebawem pojawi się na igrzyskach olimpijskich, zostało rozegrane w sobotę 13.05.2017r. W turnieju wystartowały 2 drużyny KS Play Basket Kraszewice, oprócz kraszewickich teamów pojawiły się 2 ekipy z Koła. Mimo niskiej frekwencji drużynowej zawody zaliczane były do finałów Mistrzostw Wielkopolski w koszykówce 3x3 w kategorii U14 dziewcząt. Powyższa kategoria wskazuje, że nasze zawodniczki musiały walczyć z przeciwniczkami rok lub nawet dwa lata starszymi (dobra wiadomość jest taka, że za rok pojawimy się w tym samym składzie). Poniżej wyniki (http://streetballpolska.pl/wyniki/):

wyniki_5png

 

Wyniki meczowe naszych podopiecznych to wysokie wygrane, które pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość jeśli chodzi o zmagania w koszykówce 3x3. Z resztą nasz klub ma spore sukcesy w tej dziedzinie w kategorii seniorskiej. Teraz czas na sukcesy młodzieżowe. Cieszymy się z tego co już udało się osiągnąć, ale w miarę jedzenia apetyt rośnie. Liczymy na kolejne sukcesy naszych młodych koszykarek :)

wp_20170513_14_20_25_projpg


Zapraszamy również na wideo z portalu www.e-kolo.pl z turnieju: