HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWA NASZEGO KLUBU W KATEGORII U-13 DZIEWCZĄT

HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWA NASZEGO KLUBU W KATEGORII U-13 DZIEWCZĄT

KS PLAY BASKET KRASZEWICE – UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. 62:51

(14:17, 17:14, 16:10, 15:10)

Po bardzo trudnych pojedynkach z zespołami z czołówki krajowej przyszła pora na pierwsze historyczne zwycięstwa w ramach Wielkopolskiej Ligi Młodziczki Młodszej (U-13). W ostatnią niedzielę nasz team zmierzył się na wyjeździe z UKS Olimpijczyk II Ostrów Wlkp. Początek meczu to przewaga rywalek przez co na starcie przegrywamy 0:6. W kolejnych minutach utrzymuje się lekka przewaga zespołu z Ostrowa. Druga odsłona lepsza w naszym wykonaniu, w połowie meczu remisujemy 30:30. Kolejne kwarty to stopniowe budowanie przewagi naszego zespołu. Coraz lepsza obrona po naszej stronie powoduje, że końcówka meczu to zdecydowana dominacja KS Play Basket i wygrana różnicą 11 oczek.

Punkty dla KS Play Basket Kraszewice:

Kobza 19, Szuleta 9, Cegiełka W. 8, Warszawska 8, Cegiełka L. 7, Chowańska 5, Kałuża 2, Betka 2, Kleinert 2

 

KS PLAY BASKET KRASZEWICE – KK RYCERZE RYDZYNA 71:23

(27:2, 15:5, 17:7, 12:9)

Nasze zawodniczki z meczu na mecz robią niesamowite postępy zarówno w obronie, jak i ataku. Co prawda zespół z Rydzyny nie był wymagającym przeciwnikiem, jednak wynik po pierwszej kwarcie 27:2 daje obraz jakim potencjałem dysponujemy. W kolejnych kwartach różnice nie byłe tak okazałe, ale nie sam wynik był najważniejszy. Rozwój podopiecznych jest widoczny z tygodnia na tydzień, to cieszy najbardziej. Zespołową grę naszej ekipy odzwierciedlają równomiernie zdobywane punkty zawodniczek.

Punkty dla KS Play Basket Kraszewice:

Kobza 15, Szuleta 9, Warszawska 9, Cegiełka L. 8, Kleinert 7, Cegiełka W. 7, Szlachta 4, Kowalczyk 3, Chowańska 2, Kałuża 2, Idzikowska 2, Betka 2.

wyniki_2.jpg