I i II miejsce w Finale Rejonu Kalisz w koszykówce 3x3 LZS!

I i II miejsce w Finale Rejonu Kalisz w koszykówce 3x3 LZS!

Wracamy do niedzieli sprzed tygodnia (21.06.2020r.), gdzie zawodniczki i zawodnicy naszego Klubu reprezentowali Powiat Ostrzeszowski w koszykówce 3x3 LZS. W rywalizacji mężczyzn nasz zespół nie miał sobie równych i dość łatwo wygrał swoje mecze zajmując I miejsce awansując do Finału Województwa. Najpierw pokonujemy powiat ostrowski 15:5, następnie ogrywamy rywali z Konina 9:5. Skład: Adrian Kruszakin, Tomasz Karkoszka, Hubert Kuświk, Tomek Krawczyk.

Nieźle, ale nie tak dobrze poszło naszym zawodniczkom. Zespół w składzie Dominika Szuleta, Marta Kobza, Natalia Kleinert, Asia Szuleta wygrał swój pierwszy mecz z powiatem konińskim wyraźnie 9:3. Niestety w starciu z Ostrowem Wlkp. nie było już tak łatwo. Sporo niecelnych rzutów i dziwnych decyzji sprawiło, że nasze koszykarki ulegają 5:9 i zajmują II miejsce. Niestety II miejsce nie daje awansu dalej. Szkoda, bo mimo, że ostrowskie rywalki miały przewagę doświadczenia to były w zasięgu naszego zespołu. Zmęczenie dzień wcześniejszymi Mistrzostwami Województwa chyba też dało we znaki :) Dobra, dość tłumaczenia się ;) Kolejne lekcje zebrane. Mamy nadzieję, że zaprocentują w rozgrywkach strefowych 3x3.

IMG_20200621_110657_BURST1jpg


IMG_20200621_112052jpg