KLINIKA KOSZYKARSKA IBC 2021 - PODSUMOWANIE

KLINIKA KOSZYKARSKA IBC 2021 - PODSUMOWANIE

Dobiegł końca kolejny fantastyczny obóz Imopeksis Basketball Clinic w Kraszewicach dla młodych adeptów koszykówki z różnych stron Polski. Przez 7 dni szlifowaliśmy umiejętności koszykarskie na 2 poziomach zaawansowania z aspektami psychopedagogiki. W ostatnich 2 dniach działo się bardzo dużo:
Zabawy z klockami konstrukcyjnymi Bamp
Druga diagnoza
Dyskoteka
Skills Challenge
Wizyta Wójta Gminy Kraszewice Pana Konrad Kuświk i Dyrektora SP Kraszewice Pana Robert Dziwiński
Doskonalenie poznanych elementów technicznych
Mecze z obserwacjami

Serdecznie dziękujemy przede wszystkim Tomasz Wilczewski za możliwość organizacji kliniki oraz nieocenione wsparcie merytoryczne podczas obozu. Dziękujemy także Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach, Restauracja Łużyczanka, Przetwórstwo Mięsa - Zmyślony, PHU Transmar Usługi Transportowe Mariusz Wrzosek oraz naszym zawodniczkom (Szuleta Joanna, Szuleta Dominika, Cegiełka Weronika, Kowalczyk Bernadetta, Kowalczyk Nikola, Zmyślony Kacper, Kuświk Ada, Kurmanek Natalia, Jastrzębska Martyna, Kosmala Paulina, Kruszakin Nadia, Jeziorek Nikola, Kosmala Ola, Jeziorek Kasia) za pomoc i wsparcie na najwyższym poziomie. W zajęciach brało udział ponad 40 uczestników oraz 7 trenerów. Gościliśmy zawodniczki i zawodników z takich miast jak Wrocław, Grodzisk Wlkp., Kąty Wrocławskie, Bydgoszcz, Warszawa, Brzeg, Czechowice-Dziedzice, Twardogóra, Ostrów Wlkp. i oczywiście Kraszewice.
________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.

Zostań darczyńcą– wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)

Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska

Zrzutka –wspieraj nasze konkretne przedsięwzięcia:
https://zrzutka.pl/t2xzv9