MTTS PLAY BASKET ŚWIETNIE ZACZYNA WALKĘ W PLAYOFFS

MTTS PLAY BASKET KRASZEWICE/ZŁOCZEW - OCTAGON ULICZNASTREFA.PL OSTRÓW WLKP. 53:47

Po minimalnej porażce ze Sprint Pizzą w ostatnim meczu rundy zasadniczej Ostrów Basket Ligi, nasz team przystąpił do fazy Playoffs z IV miejsca w grupie A. W ćwierćfinale przyszło nam zmierzyć się z zespołem Octagon Ostrów Wlkp., który zajął I miejsce w grupie B. Osłabieni brakiem kontuzjowanego Tomasza Karkoszki musieliśmy sobie poradzić z drużyną teoretycznie silniejszą. Początek spotkania dla nas, wychodzimy na prowadzenie 8:2. Jednak bardzo szybko rywale odrabiają straty i jeszcze w tej kwarcie wychodzą na 3 punktowe prowadzenie (15:12). Druga kwarta to bardzo wyrównana walka i gra kosza za kosz, chociaż był moment kiedy to rywale mieli 6 oczek przewagi. W połowie meczu tracimy do Octagonu tylko 1 punkt. Trzecia odsłona meczu dla nas, wygrywamy ją 19:12 i na ostatnią część spotkania przystępujemy z dobrym nastawieniem. Początek ostatniej kwarty to bardzo dobra gra z naszej strony, momentami prowadzimy nawet 12 punktami. W końcówce 2 celne „trójki” Octagonu dają jeszcze jakieś szanse drużynie z Ostrowa Wlkp. Jednak świetna obrona po naszej stronie nie pozwala przeciwnikom na nic więcej i ostatecznie to MTTS Play Basket Kraszewice wychodzi zwycięsko z tego pojedynku. W serii do 2 zwycięstw prowadzimy wobec tego 1-0. W kolejny piątek czeka nas następne starcie z tym zespołem, jeśli wygramy jesteśmy w półfinale. Trzymajcie za nas kciuki, Keep Calm And Play Basket!