NOWE BLUZY KLUBOWE DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH

NOWE BLUZY KLUBOWE DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH

Bardzo dobrze prezentują się nasze zawodniczki i zawodnicy w nowych klubowych bluzach. Na nowych bluzach i oczywiście nowe klubowe logo. Można także było zamówić koszulki z nowym logiem dla kibiców i sympatyków. Wierzymy, że świetny wygląd przeniesie się na świetne poczynania naszych zawodniczek w nowym sezonie ;) Za dofinansowanie i wsparcie powyższego projektu bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi Kraszewice im. Marianny Miletich w Kraszewicach. Cieszymy się, że w tych trudnych czasach możemy liczyć na wsparcie lokalnych organizacji. Jesteśmy bardzo wdzięczni za przychylność, foty mówią same za siebie. Dzieci, młodzież i kibice KS Play Basket z dumą będą nosić bluzy i koszulki sławiące klub i Gminę Kraszewice. Bardzo dziękujemy i zapraszamy na kilka fotek 

Dla tych, którzy nie zdążyli zamówić koszulek i bluz mamy dobrą informację. Już w następnym tygodniu będzie można ponownie składać zamówienia. Będziemy mieć dla Was kilka nowych opcji kolorystycznych. Przygotowujemy właśnie projekty i na dniach Wam przedstawimy formularz do zamówień. Bądźcie cierpliwi :)


IMG_20200623_162806jpg