OBL: 3 PUNKTY DO ODROBIENIA W REWANŻU

KS PLAY BASKET KRASZEWICE – GAME ZONE OSTRÓW WLKP. 60:63

Nadszedł czas najważniejszych starć w Ostrów Basket Lidze czyli runda play off. Po zaliczeniu bardzo dobrego bilansu w rundzie zasadniczej w postaci 9 zwycięstw i 3 porażek zajęliśmy ostatecznie III miejsce na 13 drużyn. Zajmując trzecią lokatę trafiliśmy w ćwierćfinale na zespół nr 6 czyli Game Zone. W tej fazie rozgrywek gramy dwumecz. W ostatni piątek rozegraliśmy pierwszy mecz z Game Zone. Nie mogąc licząc na pełny skład musieliśmy sobie radzić po raz kolejny w osłabieniu. Co prawda w rundzie zasadniczej wygraliśmy z Game Zonę różnicą 5 punktów, ale teraz nie ma to żadnego znaczenia. Wszystko zaczyna się od nowa. Piątkowe starcie to wyrównany bój z lekkim wskazaniem na Game Zone. W okolicach III kwarty prowadzili nawet 11 punktami. Jednak ostatnie kwarty i niesamowite powroty to nasza specjalność. W ostatniej części udało nam się wyjść nawet na 1 punktowe prowadzenie, jednak ograniczona liczba naszych zawodników podkoszowych w końcówce dała o sobie znać. 2 kluczowe zbiórki w ataku Game Zone zamieniło na punkty, tym samym ulegamy 60:63. Drugi mecz z tym zespołem czeka nas na przełomie lutego i marca. 3 punkty straty jesteśmy w stanie odrobić w jednym posiadaniu, tak więc wynik dwumeczu jest otwarty. W rewanżu zrobimy wszystko co w naszej mocy by wygrać i awansować do półfinału czyli czołowej czwórki zespołów.