OBL: PLAY BASKETY W EFEKTOWNYM STYLU DOMINUJĄ NAD BALLERZZ

-> bieganie i szybki ruch piłki kluczem do dominacji

-> Piotr Pacholski wchodzi na wyższy level koszykarski

-> kolejna relacja live z naszego meczu

KS PLAY BASKET KRASZEWICE – BALLERZZ OSTRÓW WLKP. 86:42

Nieco się obawialiśmy meczu z drużyną Ballerzz Ostrów Wlkp. Jest to nowa ekipa, ale z meczu na mecz robią postępy i kto wie czy za jakiś czas nie staną się niewygodnym rywalem dla każdego. Od początku meczu staraliśmy się narzucić swój styl gry. Szybkie przejścia z obrony  do ataku i gra up tempo miała naszym rywalom wybić koszykówkę z głowy. Do połowy drugiej kwarty nie było widać znacząco naszej przewagi. W tej części prowadzimy zaledwie różnicą 8 punktów. Prawdziwy bum z naszej strony przyszedł w trzeciej kwarcie. Aż 30 punktów zdobytych przez nas w ciągu 8 minut zrobiło wrażenie. Momentalnie zbudowaliśmy 40 punktów przewagi, ostatnia kwarta to tylko formalność. Po powrocie do składu Tomka Karkoszki nasza „deska” wyglądała jeszcze lepiej. Wygrywamy zbiórki aż 48:15. Gramy na wysokiej skuteczności szczególnie w rzutach za 2 pkt – 63%. Bardzo dobre spotkanie rozgrywa Piotr Pacholski – 18 pkt, 4 zb, 3 as, 3 przech, 20 eval, 61% z gry. Piciak w kolejnych spotkaniach rozkręca się stając się kluczową postacią zespołu. Odkryciem sezonu jest z pewnością Artur Bąkowski. Nasz nowy zawodnik nabiera z meczu na mecz coraz większej pewności siebie. Solidne 8 zbiórek wsparł historycznymi, w naszych barwach, 2 punktami. Po raz drugi byliśmy świadkami wideo relacji live z naszego meczu. Poniżej zamieszczamy link, jeśli ktoś jeszcze nie widział. Rok kończymy z bilansem 7 zwycięstw i 1 porażki, co daje nam pozycję lidera w lidze. Co prawda jedynym zespołem bez porażki w tegorocznych rozgrywkach Ostrów Basket Ligi są Szerszony Wysocko Wielkie, ale mają o 1 mecz mniej rozegrany od nas. Kolejny mecz KS Play Basket rozegrają w piątek 5 stycznia 2018 roku o godz. 19.30. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to zafundujemy Wam kolejną relację live.