-> dajemy radę, nawet kiedy gra się nie układa po naszej myśli

-> jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

-> wygrywamy mimo braków w składzie

KS PLAY BASKET KRASZEWICE – BBS OSTRÓW WLKP. 62:55

Po ostatniej porażce z obecnymi mistrzami Ostrów Basket Ligi chcieliśmy szybko zmazać złe wrażenie i wrócić na właściwe tory. Zadanie nie było łatwe, gdyż przeciwnikami był solidny zespół BBS, który do czasu meczu z nami pozostawał bez porażki. Nasz team bez kilku kluczowych zawodników przystąpił do tego meczu w pełni skoncentrowany. Niestety początek meczu (brak wystarczającej rozgrzewki) pokazał, że potrzebujemy trochę czasu by wejść dobrze w spotkanie. Niemrawa i nieskuteczna gra w pierwszej kwarcie kończy się wynikiem 8:13. W drugiej odsłonie nieco lepiej mimo nieobecności na parkiecie Adriana Kruszakina, który po groźnie wyglądającym zderzeniu z przeciwnikiem musiał usiąść na ławce. Trzecia kwarta to nadal wyrównana gra kosz za kosz. Żadna z ekip nie potrafiła zbudować większej przewagi niż 6 punktów. Dopiero w ostatniej odsłonie nasze team wchodzi na właściwe obroty. Coraz lepsza obrona oraz skuteczniejszy atak pozwala wyjść na 9 punktów przewagi. Do samego końca kontrolujemy wynik i wygrywamy po raz 6. w 7 meczach. W najbliższy piątek o 18.30 zmierzymy się z drużyną Ballerzz. To nowa formacja na ostrowskiej mapie koszykówki, jednak z pewnością nie należy ich lekceważyć. W pełni zaangażowani damy z siebie wszystko.