OLK: KONTYNUUJEMY DOBRĄ PASSĘ

KS Play Basket Kraszewice – Last Dance Ostrów Wlkp. 90:30

W ostatni piątek nie dajemy szans ostrowskiej ekipie Last Dance. Od samego początku narzucamy tempo gry i mocną obronę. W połowie drugiej kwarty prowadzimy 38:2. Dobre dzielenie się piłką sprawia, że każdy zdobywa punkty. Wszyscy zostają uruchomieni w ataku. Prym w skuteczności tego dnia OLK: KONTYNUUJEMY DOBRĄ PASSĘ wiedzie Bartosz Szkopek – 23 pkt, 4 zb, 4 as, 4 przech, 30 eval, 10/12 z gry. Bardzo zespołowa gra na odczuciach sprawia, że każdy zawodnik asystuje w tym meczu. Coraz pewniej poczynają sobie nasi najmłodsi zawodnicy: Hubert Kuświk – 17 pkt, 4 as, 5 przech, 19 eval; Norbert Kowalski – twardo i walecznie w obronie oraz 6 pkt, 2 zb, 3 as. Przed nami 2 ostatnie mecze rundy zasadniczej. Będą to trudne starcia z bardzo wymagającymi rywalami. My oczywiście tanio skóry nie sprzedamy i powalczymy z każdym o jak najwyższe miejsce przed play off.