PIERWSZY TEST PRZEDSEZONOWY ZDANY

KS PLAY BASKET KRASZEWICE - UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 111:92

W poprzedni czwartek nasza seniorska ekipa udała się do Ostrowa Wlkp. na towarzyski mecz z UKS Kasprowiczanka. Drużyna ostrowska składa się z młodych zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie planują grać w wielkopolskiej lidze U-18 oraz III lidze seniorskiej. Mecz od celnej „trójki” zaczęli gospodarze, jednak po 11 punktach z rzędu przyjezdnych na tablicy widniał wynik 11:3 dla Kraszewic. Młodzi rywale szybko się pozbierali i mecz się wyrównał. W okolicach połowy drugiej kwarty Kaspro wyszło nawet na 9 punktowe prowadzenie. Nasz zespół jest znany, że niestraszne są im żadne przewagi i jesteśmy w stanie odrobić większość strat. Nie inaczej było tym razem. Trzecia kwarta została zdominowana przez KS Play Basket Kraszewice, kiedy to momentami prowadziliśmy różnicą aż 21 punktów. Ostatnia część spotkania to spokojna kontrola wyniku przez nasz team i zwycięstwo 19 punktami. Należy zaznaczyć, że UKS Kasprowiczanka mimo młodego wieku swoich zawodników jest bardzo wymagającym rywalem. Tym bardziej cieszy wysokie zwycięstwo na wyjeździe. Jednak nie popadajmy w zbytnią radość, to dopiero pierwszy sparing przedsezonowy i czeka nas jeszcze sporo przygotowań. Dodatkowym akcentem meczu był występ Huberta Kuświka w szeregach zespołu Kaspro, który niegdyś grał dla Kraszewic. Przypomnijmy, że Hubert od 2 lat trenuje i gra z powodzeniem w UKS Kasprowiczanka, życzymy dalszych sukcesów. W powyższym meczu w szeregach KS Play Basket Kraszewice wystąpili: Dziwiński Maciej, Grabowski Roland, Krawczyk Tomasz, Kruszakin Adrian, Pawłowski Wojciech, Perz Bartosz, Puchała Wojciech.