POWOŁANIA NA KONSULTACJE KADRY WOJEWÓDZKIEJ

POWOŁANIA NA KONSULTACJE KADRY WOJEWÓDZKIEJ

Wielkopolski Związek Koszykówki w Poznaniu informuje, że 2 zawodniczki z naszego Klubu zostały powołane na konsultacje szkoleniowe szerokiej kadry województwa wielkopolskiego. To bardzo dobra informacja dla KS Play Basket Kraszewice, dla którego jest pierwszy sezon rozgrywkowy w koszykówce wyczynowej dziewcząt. Najbardziej wyróżniające się zawodniczki w naszym klubie (kategoria U13 – Młodziczka Młodsza) to Marta Kobza oraz Dominika Szuleta. Jednak tak dobre wyniki dziewczyn nie byłyby możliwe bez sporego wsparcia całej drużyny. Liczymy na pokazanie się dziewcząt z jak najlepszej strony i dalsze powołania kadrowe.


dscn4380jpg            dscn4393jpg

      
Marta Kobza               Dominika Szuleta

powoaniapng