POWOŁANIA NA ZGRUPOWANIE KADRY WIELKOPOLSKI

POWOŁANIA NA ZGRUPOWANIE KADRY WIELKOPOLSKI

3 nasze zawodniczki otrzymały pierwsze powołania na zgrupowanie kadry młodziczek WZKosz rocz. 2008-09. Zgrupowanie odbędzie się na przełomie kwietnia i maja. Zapraszamy na parę słów o powołanych zawodniczkach:

Kosmala Aleksandra (rocz. 2008) - Ola to jedna z najbardziej systematycznych i pracowitych zawodniczek w naszym klubie. Bardzo dobrze ułożony rzut pozwala jej na wiele trafień za 3 pkt. Ostatnio coraz pewniej czuje się we wjazdach podkoszowych. Poprawiła rzut jedną ręką. Jej najmocniejszą stroną jest rozgrywanie i długie podania. Nie próżnuje również w obronie, w ostatnim meczu ligowym miała 7 bloków.

Kuczyńska Michalina (rocz. 2009) - pochodząca z Kalisza zawodniczka swoją karierę rozpoczynała w KT Kosz Kalisz
grając w drużynie w chłopakami. Od tego sezonu jest bardzo ważną częścią naszego zespołu U13K oraz KLKB. Specjalnością Michaliny są rzuty z półdystansu. Coraz lepsza technika rzutu pozwala jej na większą ilość rzutów za 3 pkt. Duże postępy poczyniła na pozycji rozgrywającej, ma coraz więcej asyst. Kiedyś miała spore problemy z obroną na piłce, dziś pilnuje najlepsze zawodniczki drużyn przeciwnych.

Gabryś Róża (rocz. 2008) - bardzo pewny punkt naszej drużyny U13K. Zalicza także występy w starszym zespole kadetek. Bardzo waleczna zawodniczka, która nigdy nie odpuszcza. Jest w stanie grać nawet z małymi kontuzjami. Dobrze przewiduje grę w obronie, zawsze ma sporo przechwytów. Świetnie wygląda motorycznie. Ma dobry zmysł ustawienia się w odpowiednim czasie i miejscu. Dba o szczegóły techniczne, nieustannie pracuje nad rzutem.

Naszym podopiecznym życzymy udanych występów podczas konsultacji i dalszych powołań.

#kraszewice #kalisz #ksplaybasket #kadra #wzkosz #keepcalmandplaybasket #girlpower #skills #imopeksis

Moe by zdjciem przedstawiajcym 1 osoba i tekst PROTON SPLA PLAY BASKA 34 wwwksplaybasketpl Moe by zdjciem przedstawiajcym 1 osoba stoi i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 1 osoba