Przypominamy o naszej ofercie sponsorskiej

Przypominamy o naszej ofercie sponsorskiej

"Wszystkie dzieciaki potrzebują trochę pomocy, trochę nadziei, i kogoś kto w nie wierzy." - Magic Johnson

Przypominamy o naszej klubowej ofercie sponsorskiej. W zeszłym roku wsparły nas następujące firmy: Szwagros z Kraszewic www.szwagros.pl, Dorota i Eugeniusz Stempień z Brzezin www.stempien.com.pl, Agencja Reklamowa Jakub Cinal z Kraszewic www.beadvert.pl. Zapraszamy do korzystania z usług i produktów tych firm.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i liczymy na kontynuację współpracy. Oczywiście zachęcamy inne firmy oraz osoby prywatne do wspierania KS Play Basket Kraszewice w różnorodnej formie. Korzyści jakie możecie mieć pomagając naszemu Klubowi znajdziecie w ofercie. Zapraszamy do współpracy!

Keep Calm And Play Basket!

http://www.ksplaybasket.pl/oferta-sponsorska