SENIORZY ZACZYNAJĄ SEZON!

SENIORZY ZACZYNAJĄ SEZON!

W jutrzejszy niedzielny wieczór nasi seniorzy po raz pierwszy w tym sezonie wybiegną po ligowe punkty. Tegoroczne zmagania seniorska reprezentacja KS Play Basket Kraszewice będzie toczyła w Opolskiej Lidze Koszykówki Amatorskiej. Będzie to z pewnością nowe doświadczenie dla naszych zawodników, którzy koszykarski chleb jedli z niejednego pieca. Przypomnijmy, że dotychczas Play Baskety swoich sił próbowali w takich ligach jak Ostrów Basket Liga (IV miejsce), Kraszewicka Basket Liga (I miejsce), Wieluńska Liga Koszykówki (II miejsce), Kaliska Liga Koszykówki (IV miejsce). To najwyższe miejsca jakie zajmowi w powyższych ligach nasi zawodnicy. Jak będzie w lidze opolskiej? Czas pokaże. Apetyty oczywiście bardzo duże, ale na chwilę obecną nie znamy siły rażenia poszczególnych zespołów. Runda zasadnicza da nam sporo odpowiedzi jak wyglądamy na tle rywali i o jakie laury będziemy walczyć. W sezonie 2018/19 w OLKA nasz team reprezentować będą:
1. Bąkowski Artur
2. Furmaniak Sebastian
3. Grabowski Przemysław
4. Grabowski Roland
5. Karkoszka Tomasz
6. Kędzia Nikodem
7. Kowalski Norbert
8. Krawczyk Tomasz
9. Kruszakin Adrian
10. Pacholski Piotr
11. Pawłowski Wojciech
12. Perz Bartosz
13. Pietras Krzysztof
14. Puchała Wojciech
15. Sip Andrzej
16. Sobieraj Dawid
17. Suski Mateusz
18. Włodarczyk Tomasz

Szersza prezentacja naszych zawodników pojawi się w najbliższym czasie. Tymczasem trzymajcie kciuki za naszych zawodników podczas jutrzejszych w spotkań. Keep Calm And Play Basket!


I kolekja zapowiedjpg