SPARINGOWO ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM

SPARINGOWO ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM


KS Play Basket Kraszewice – Reprezentacja CNBA Łódź 98:109

Ostatnio pisaliśmy o dobrym występie naszych seniorów w sparingu z MKS Września, jednak wcześniej w piątek 30.08.2019r. zmierzyliśmy się w Kobylej Górze z reprezentacją CNBA w Łodzi. Mecz na neutralnym terenie miał mieszany przebieg. Ponownie zagraliśmy w dość wąskim składzie. Tylko 6 naszych zawodników musiało stawić czoła 13 przedstawicieli drużyny przeciwnej. Zagraliśmy w formule 4 kwart do 30 pkt każda. W poszczególnych częściach wyniki przedstawiały się następująco – 30:27, 8:31, 28:31, 30:20. Kwarty w sumie na remis, ale sumaryczny wynik to 109:98 dla koszykarzy z Łodzi. Nie był to najlepszy występ z naszej strony. Sporo strat i niecelnych rzutów psuło humory naszych zawodników. Ciężko było również dotrzymać kroku rywalom, którzy dysponowali większymi pokładami sił. Mimo wszystko wyciągamy wnioski i jedziemy dalej. Bardzo dziękujemy Witkowi Piątkowskiego za możliwość rozegrania bardzo przyjacielskiego sparingu. W tym meczu wystąpili: Przemysław Grabowski, Krawczyk Tomasz, Karkoszka Tomasz, Perz Bartosz, Dziwiński Maciej, Kruszakin Adrian.


IMG-20190901-WA0049jpg