SPOTKANIE WIGILIJNE W NASZYM KLUBIE

SPOTKANIE WIGILIJNE W NASZYM KLUBIE

W środę 21.12.2016r. odbyło się Spotkanie Wigilijne zorganizowane głównie z inicjatywy starszej grupy zawodników i zawodniczek trenujących w naszym Klubie.  Oprócz naszych młodych koszykarzy i koszykarek oraz ich rodziców na spotkaniu pojawiły się osoby z Zarządu Klubu, Wójt Gminy Kraszewice – pan Paweł Koprowski, a także przewodniczący Rady Gminy Kraszewice – pan Artur Chowański. Podczas wspólnie spędzonej kolacji wigilijnej zebrani mogli zobaczyć prezentację multimedialną przygotowaną przez Trenera – Adriana Kruszakina. Goście mogli zapoznać się z dotychczasowymi działaniami i osiągnięciami naszych koszykarek w kategoriach U-12 i U-13 oraz planami na nowy rok. Ale to nie był koniec atrakcji tego wieczora. Nie mogło obyć się oczywiście bez wizyty Św. Mikołaja. Podopieczni naszego Klubu  swoją ciężką pracą na boisku w pełni zasłużyli na prezenty od Św. Mikołaja. W takiej bardzo świątecznej atmosferze pożegnaliśmy stary rok rozgrywkowy. Nowy 2017 rok to czas wyzwań i coraz większych oczekiwań. Czeka nas bardzo dużo pracy, ale miejmy nadzieję, że również wiele sukcesów.