TOWARZYSKI MINI TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT U-15 - ZAPOWIEDŹ

TOWARZYSKI MINI TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT U-15 - ZAPOWIEDŹ

Zapraszamy na Towarzyski Mini Turniej Koszykówki Dziewcząt rocznika 2004 i młodszych, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w hali SP Kraszewice. W turnieju wezmą udział 3 drużyny: UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp., LUKS Trójka Sieradz i KS Play Basket Kraszewice.

Rozkład spotkań:
godz. 10.00 KS Play Basket Kraszewice - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
godz. 11.00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - LUKS Trójka Sieradz
godz. 12.00 KS Play Basket Kraszewice - LUKS Trójka Sieradz

Serdecznie zapraszamy rodziców, sympatyków i kibiców do wspierania zawodniczek w niedzielne przedpołudnie. Niedzielne starcia to pierwsze przedsezonowe sprawdziany naszych zawodniczek przed zbliżającym się sezonem w Wielkopolskiej Lidze Kadetki B. Więcej o nowym sezonie i naszych drużynach w najbliższych dniach.towarzyski mini turniej koszykwki dziewczt U-15png