U-15: DOBRA GRA, ALE TYLKO W PIERWSZEJ KWARCIE

MKS OPALENICA - KS PLAY BASKET KRASZEWICE 80:44

W środę 18.04.2019r. nasz zespół kadetek B udał się do Opalenicy na kolejny ligowy mecz rozgrywek wojewódzkich. Przeciwnik bardzo wymagający z czołówki tabeli. Nie jechaliśmy do Opalenicy z wielkimi oczekiwaniami, ale chcieliśmy pokazać się z dobrej strony. Zaczęliśmy bardzo dobrze grając jak równy z równym. Dopóki graliśmy skutecznie mecz był na styku. W pewnym momencie prowadziliśmy nawet 17:12. Jednak na zbyt wiele nie wystarczyło sił, skuteczności i wiary. Kolejne minuty to powiększająca się przewaga zawodniczek z Opalenicy, choć w połowie meczy ulegamy 27:41 i wciąż jesteśmy w meczu. Niestety trzecia kwarta rozwiała wszelkie wątpliwości kto kontroluje ten mecz. Tą część przegrywamy 6:17, a dystans do rywalek rośnie. Niestety brak celności, zbiórek oraz powrotu do obrony powoduje, że ulegamy wysoko 44:80.