U11: PRACOWITA NIEDZIELA W KĄTACH WROCŁAWSKICH

U11: PRACOWITA NIEDZIELA W KĄTACH WROCŁAWSKICH

Dziś gościliśmy na turnieju 3x3 na 2 kosze w Kątach Wrocławskich zorganizowanym przez KS Wilki Wrocław. W zawodach wystąpiły 3 nasze drużyny. 2 w kategorii rocz. 2010 i mł. oraz jedna w rocz. 2012 i mł. Nie było podziału na kategorie męskie i żeńskie, większość meczów stoczyliśmy z drużynami męskimi. W starszej kategorii świetnie spisał się nasz pierwszy zespół zajmując IV miejsce na 10 drużyn (Grabowska Tola, Kolański Zuzia, Pawlak Weronika, Skorupa Maja, Szmitke Lena, Łazarek Magda). W grupie wygrywamy zdecydowanie kolejno z ekipami z Brzegu, Piławy Górnej i Wrocławia. Ulegamy dopiero po zaciętej walce z Wałbrzychem. Nie wiele zabrakło w meczu półfinałowym i o III miejsce. Postraszyliśmy tak dobre zespoły jak MKS Otmuchów czy Gwardia Wrocław. Nasze zawodniczki na prawdę grały jak równy z równym. Trochę chyba zabrakło sił w końcówkach. Drugi zespół składający się z rocz. 2011 zbierał bezcenne doświadczenie ze starszymi (Demianiuk Julia, Szmaj Lena, Gałka Ola, Grygowska Patrycja, Pilarczyk Lena, Puchała Igor, Gabryś Hania). Udało się nawet wygrać 1 mecz. W najmłodszej kat. nasi podopieczni walczyli dzielnie, ale nie udało się wygrać meczu. Dla połowy tej drużyny to był pierwszy w życiu turniej i większość była młodsza od rywali (Cegiełka Krzyś, Gałka Wojtek, Harwes Magda, Baś Hania, Wróbel Julia, Zmyślony Filip, Gatkowski Alan, Szmaj Maja).

W roli trenerek bardzo dobrze sprawdziły się Weronika Cegiełka i Dominika Szuleta. Nasze juniorki mogą stanowić niezłą kadrę trenerską na przyszłość. Turniej był zorganizowany w formule obserwacji umiejętności. Aż 2 przedstawicieli naszych drużyn zostało wyróżnionych w aspektach umiejętności technicznych. Do najlepszej piątki turnieju w najmłodszej kategorii nominowany został Krzysztof Cegiełka. Z kolei w grupie starszej najwięcej dobrze wykonanych Skillsów zanotowała Julia Demianiuk. Dziękujemy Jacek Kaczmarek, Trener za zaproszenie i świetnie zorganizowany turniej.


Moe by zdjciem przedstawiajcym 3 osoby ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj pika i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 1 osoba stoi pika i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 4 osoby ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 5 osb ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj i w budynku