U12K: DOBRA GRA TYLKO W PIERWSZEJ POŁOWIE TO ZA MAŁO

KS Play Basket Kraszewice – UKS Krzesiny 31:47

Dziś nasze zawodniczki w kat. U12K rozegrały swój kolejny mecz ligowy. Tym razem koszykarki KS Play Basket Kraszewice zmierzyły się z UKS Krzesiny. Sądząc po wcześniejszych wynikach drużyna z Krzesin prezentowała poziom zbliżony do naszego. Początek meczu dla nas, wyszliśmy od prowadzenia 6:0. Dobra obrona w pierwszych 2 kwartach sprawiła, że rywalki rzuciły tylko 9 punktów. Wynik w połowie 16:9 dla Kraszewic napawał optymizmem. Niestety druga połowa to niestety słabsza obrona po naszej stronie i niemoc strzelecka. Mimo, ze graliśmy u siebie to kosz wydawał się wręcz zaczarowany i raz po raz „wypluwał” nasze rzuty. Jeszcze w 2. minucie czwartej kwarty wynik brzmiał 24:25 dla Krzesin. Od tego momentu nasza obrona nie była już tak szczelna jak wcześniej. Na domiar złego parkiet z powodu 5 fauli opuściła jedna z naszych liderek Ola Kosmala. Mimo przegranej głowy trzymamy do góry, wyciągamy wnioski i pracujemy jeszcze ciężej J