U12K: OPTYMISTYCZNE SPARINGI

U12K: OPTYMISTYCZNE SPARINGI

 

KS Play Basket Kraszewice – UKS Kaspro Ostrów Wlkp. 36:34

UKS Kaspro Ostrów Wlkp. – KS Play Basket Kraszewice 55:63

W ostatnim czasie nasz zespół U12 dziewcząt odbył 2 mecze sparingowe z drużyną UKS Kaspro Ostrów Wlkp. W pierwszym starciu, które rozegrane zostało w Kraszewicach, górą po zaciętych bojach były gospodynie. Spotkanie było bardzo wyrównane, a losy meczu ważyły się do ostatnich chwil. W samej końcówce więcej skuteczności pokazały nasze zawodniczki dzięki czemu wygrywamy 2 punktami.

Punkty: Kosmala Aleksandra 12 pkt, Gabryś Róża 10 pkt, Tomczyk Katarzyna 4 pkt, Grabowska Tola 4 pkt, Zmyślona Wiktoria 2 pkt, Kurmanek Natalia 2 pkt, Juszczak Joanna 2 pkt, Zadka Maja, Kruszakin Nadia, Rzepecka Malwina, Kleśta Anna, Kwiatkowska Nicola, Jeziorek Dagmara

W meczu rewanżowym rozegranym w Ostrowie Wlkp. górą również były zawodniczki KS Play Basket Kraszewice. Tym razem nasza przewaga zarysowała się od samego początku. Coraz odważniejsza gra naszych koszykarek przekładała się skuteczne wjazdy i szybkie ataki. W połowie 3. kwarty nasza przewaga sięgała ponad 20 punktów. Jednak w ostatniej odsłonie rywalki nie poddały się i zaczęły odrabiać straty. Różnica zmniejszyła się do 8 oczek, ale z naszej gry mogliśmy być zadowoleni.

Oczywiście głównym celem tych spotkań było szkolenie zawodniczek przez co próbowaliśmy różnych kombinacji i dużej rotacji. Oczywiście nie zabrakło obserwacji prowadzonych przez same zawodniczki. Techniczne wyglądamy bardzo dobrze, natomiast na pewno należy popracować nad motoryką. Tutaj mamy zaległości i czas nadrobić pewne braki.

DSC_0031-001JPG

DSC_0007-001JPGIMG_20191119_164941jpgDSC_0025-001JPGDSC_0015JPG