U12K: PRZEŻYCIA I ODCZUCIA SĄ CENNIEJSZE NIŻ WYNIKI

KS Play Basket Kraszewice – Bycza Akademia Sportu Gniezno 71:53

W pierwszym meczu sezonu młodziczek młodszych zmierzyliśmy się z bardzo dobrze nam znaną drużyną z pierwszej stolicy Polski. Zapowiadał się ciekawy pojedynek i też tak było. Pierwsza kwarta dość wyrównana z lekkim wskazaniem na nasz zespół. Od stanu 11:11 zanotowaliśmy „run” 22:4 w tym celna „trójka” w wykonaniu Leny Szmaj. Po zmianie stron kontynuujemy dobrą postawę i powiększamy przewagę momentami do 30 pkt. Na otwarcie 4. kwarty kolejną „trójką” popisuje się Julka Demianiuk. Dużo rotujemy składem, zawodniczki z rocz. 2013 i 2014 także mają sporo szans na zdobywanie doświadczenia. Dużo emocji radości, każda zawodniczka mogła się wykazać. Po meczu rozegraliśmy dodatkowe 2 kwarty w celach treningowych, ale i tak większość zawodniczek miała niedosyt gry. Dodatkowe kwarty graliśmy bez tablicy wyników, odczucia zawodniczek jeszcze lepsze. Kiedy WZKosz i PZKosz pójdą w tym kierunku chociażby w kat. nieawansowych??? W tym lekkim niedosycie meczowym pozostawiamy nasze koszykarki do kolejnego meczu, który rozegramy w kolejną sobotę w Kórniku.