U13K: CORAZ PEWNIEJSZA GRA MŁODZICZEK STARSZYCH

KS Play Basket Kraszewice – UKS Krzesiny 54:69
Zespół UKS Krzesiny to w większości także zawodniczki Lider Basket Swarzędz. Zazwyczaj koszykarki z większym doświadczeniem niż nasze Play Basketki. Początek dla rywalek, zaczynają od prowadzenia 1:10. Gramy dobrze, ale nie możemy się wstrzelić w obręcz. W drugiej kwarcie piłka częściej znajdowała drogę do kosza. Notujemy run 14:3 i wychodzimy nawet na 2-punktowe prowadzenie 22:20. Mecz się wyrównał i taki miał przebieg do połowy trzeciej odsłony. Niestety druga połowa tej części gry to fatalny okres naszego zespołu gdzie ulegamy 2:17. Na początku 4. kwarty również nie możemy się odnaleźć. Dopiero w ostatnich 4 min meczu łapiemy właściwy rytm i rzucamy 13 pkt z rzędu. Mimo przestojów ten mecz możemy uznać za udany szkoleniowo. Coraz więcej wygranych pojedynków w obronie na piłce (73) oraz minięć w ataku (31) napawa pozytywnie na kolejne mecze. Zawodniczki z największą liczbą punktów za elementy techniczne (obrona na piłce, crossy, pivoty, zastawianie):