U13K: PONOWNIE TRÓJKI NASZĄ NAJSILNIEJSZĄ STRONĄ

W ostatnią sobotę rozegraliśmy także mecz w lidze młodziczki starszej. Zmierzyliśmy się po raz pierwszy z drużyną Basket Grodzisk 2020. Bardzo dobrze w mecz wchodzi Amelia Studziańska, która rzuca pierwsze 7 pkt dla naszego zespołu. Znakomita technika rzutu Amelki przekłada się na wysoką skuteczność. W kolejnych minutach rywalki dochodzą do głosu. Jednak to my prowadzimy na koniec pierwszej kwarty 13:8. Druga część meczu jeszcze w miarę wyrównana. W połowie 31:22 dla nas. Nasza gra tego dnia może nie zachwyca, ale też nie ma na co narzekać. Mocne uderzenie z naszej strony nadchodzi w trzeciej kwarcie, którą wygrywamy aż 23:11. Mocno rotujemy konfigurując różne ustawienia piątek. Bardzo dobrze trafiamy za 3 pkt, aż 7 trójeczek w naszym wykonaniu znajduje drogę do kosza. Gorzej za to trafiamy osobiste. To kolejny mecz ze słabą skutecznością z linii rzutów wolnych, tym razem tylko 8/30. Nasze obserwacje elementów technicznych skupiliśmy tym razem na podaniach, po których od razu można oddać rzut, grze 1x1 z piłką w ataku, zbiórkach czy przewidywaniu w obronie.