U14K: GORSZY DZIEŃ, ALE DAJEMY RADĘ

Wczorajsza sobota to kolejne spotkanie w ramach ligi kadetek młodszych. Tym razem podejmowaliśmy rywalki z Suchego Lasu. Dobrze wchodzimy w spotkanie zaczynając od wyniku 7:0. Potem lekki przestój, ale końcówka kwarty ponownie dla nas – zdobywamy 10 pkt z rzędu. Druga odsłona wyrównana. W połowie niby prowadzimy 32:20, ale nasza gra nie jest przekonywująca. Brakuje mocnego powera, ale kontrolujemy mecz. Trzecia kwarta bez większych zmian. Dopiero w 4. kwarcie budujemy wyraźną przewagę, a lepsza obrona pozwala na tylko 4 pkt przeciwniczkom. Ponownie mamy duże problemy na linii rzutów wolnych, tylko 9/29. Czas na poprawę, nie tylko w tym elemencie. Drobne niuanse techniczne trzeba dopracować, ostatnio trochę pouciekały. Skuteczność i postawa w obronie także bywały lepsze. Wiemy nad czym popracować. W tym meczu skupiliśmy się na podaniach po których koleżanka od razu oddaje rzut do kosza (bez kozła), podejmowaniu gry 1x1 z piłką, zbiórkach w ataku i obronie, przecinaniu podań i przechwytach.