U15K: W FINALE WOJEWÓDZTWA 3X3 V MIEJSCE

U15K: W FINALE WOJEWÓDZTWA 3X3 V MIEJSCE

Całkiem nieźle zaprezentowały się nasze kadetki podczas wczorajszego Finału Wielkopolski w koszykówce 3x3 rozgrywanego w Swarzędzu. Nasze zawodniczki pod opieką trenera Damiana Gałki zagrały solidnie, do awansu zabrakło niewiele. W grupie mieliśmy solidne rywalki w postaci Lidera Swarzędz, MUKSu Poznań czy Basketu Suchy Las. W pierwszym starciu ogrywamy MUKS II Poznań 10:7 po dobrej dyspozycji każdej z zawodniczek. W kolejnym meczu z Lider Swarzędz po dziwnych decyzjach sędziów ulegamy minimalnie 5:7. Szkoda, bo mecz z bardzo dobrą drużyną Liderek był do wygrania, tym bardziej, że nasze zawodniczki pokazały się z bardzo dobrej strony. Trudno. W ostatnim meczu o wyjście z grupy ulegamy Basket Team Suchy Las 4:9 i ostatecznie zajmujemy V miejsce w województwie. Podsumowując trzeba przyznać, że V miejsce w tak zacnym gronie to dobry wynik. Apetyt był duży, gra niezła, zabrakło niewiele. Tym bardziej, że nasze zawodniczki nie mają zbyt dużego doświadczenia ligowego. Martyna Jastrzębska od roku trenuje koszykówkę, Ola Kosmala to rocz. 2008, a Nikola Kowalczyk – 2007. Najwięcej doświadczenia miała Paulina Kosmala (2 sezony w WZKosz), która dominowała szczególnie w strefie podkoszowej. Dziewczyny nabrały pewności siebie. Doświadczenie z pewnością zaprocentuje.

Szczegółowe wyniki na: https://play.fiba3x3.com/.../6383ebcc-ba01-473a.../overview
_________________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.

Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)

Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska

Zrzutka – wspieraj nasze konkretne przedsięwzięcia:
https://zrzutka.pl/t2xzv9

Moe by zdjciem przedstawiajcym 4 osoby ludzie stoj i w budynku