U15K: WYGRYWAMY ZDECYDOWANIE Z OLIMPIJCZYKIEM

KS Play Basket Kraszewice – UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 60:38

Dziś swoje zmagania rozpoczęły nasze kadetki. Mecz z zawsze wymagającymi ostrowiankami zapowiadał się bardzo ciekawie. Od samego początku narzuciliśmy rywalkom swój szybki styl gry. Dobre przejścia z obrony do ataku oraz mądre dzielenie się piłką przynosiły efekty. Wychodzimy na prowadzenie 9:1, a kwartę kończymy wynikiem 19:10. W drugiej kwarcie nie zwalniamy tempa. W pewnym momencie zaliczamy run 18:0, a nasze przewaga rośnie do 19 punktów na koniec pierwszej połowy. Trzecia odsłona nieco spokojniejsza w naszym wykonaniu. W tej części meczu zdobywamy tylko 10 punktów, a gra jest bardzo szarpana. Dużo walki i spornych piłek, z resztą jak w całym meczu. Początek ostatniej kwarty nieco nerwowy. Rywalki momentami schodzą nawet na 15 punktów różnicy. Jednak końcówka to pełna kontrola po naszej stronie. Wygrywamy wyraźnie z przewagą 22 punktów. Od ostatniego turnieju w Lesznie poprawiliśmy znacząco dokładność podań. Sporo punktów zdobyliśmy z dobrej obrony. Wzrasta również wskaźnik skuteczności rzutów osobistych.