U15K: ZABRAKŁO NIEWIELE

KS Play Basket Kraszewice – Basket Team Suchy Las 43:46

Wracamy do meczu sprzed tygodnia. Wówczas zmierzyliśmy się u siebie z ekipą z Suchego Lasu. Niestety niemoc strzelecka nawet w najprostszych rzutach nie napawała optymizmem w tym meczu. Mimo fatalnej skuteczności cały czas trzymaliśmy się w grze. Czasem rywalki odjeżdżały na 10-12 pkt, ale za każdym razem potrafiliśmy zniwelować różnicę. Na początku czwartej kwarty tracimy 10 pkt, mozolnie odrabiamy punkt po punkcie. Coraz lepsza obrona po naszej stronie, coraz lepiej rozbijamy pressing i podwojenia rywalek. Niestety przestrzelone wszystkie 6 rzutów osobistych w ostatnich 5 minutach meczu nie pozwalają na wygraną w tym starciu. Na pewno dużo problemów sprawiły nam podwojenia na całym boisku. Rywalki wykazały też większą determinację w defensywie. Czas wyciągnąć wnioski i pracować dalej.