WSPIERAMY POTRZEBUJĄCYCH

WSPIERAMY POTRZEBUJĄCYCH

Wracamy jeszcze do akcji charytatywnych, w których wziął udział również nasz Klub. Zapewne pamiętacie nasze pompki na piłkach do koszykówki dla Wojtusia w ramach #GaszynChallenge. Nasze zawodniczki i zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Dodatkowo zbieraliśmy także środki w ramach zamówień na bluzy i koszulki klubowe. 10 zł z każdego zamówienia zostało przekazane na cele charytatywne. Podsumowując udało się nam łącznie zebrać kwotę 920 zł. Na chwilę obecną kwota dla potrzebującego Wojtka została już zebrana, dlatego nasze środki zostały przekazane na Sandrę Wolniak (https://www.siepomaga.pl/sandra), która także zmaga się z chorobą SMA.

Dodatkowo zostaliśmy nominowani do wsparcia Ani Mrówczyńskiej (https://pomagam.pl/pionizatorani…). Ania cierpi na bardzo ciężką chorobą jaką jest Zespół Leigha. Pompki, które robiliśmy dla Wojtka przekazujemy również dla Sandry i Ani. Kwoty po 460 zł zostały wpłacone na pomoc Sandry i Ani. Wierzymy, że nasza „cegiełka” pomoże dzieciom i ich rodzicom w tej trudnej walce z chorobami. Oczywiście zachęcamy gorąco wszystkich do udziału w wyzwaniach i do dalszego wspierania potrzebujących.

Dziękujemy za nominację Marek Szczepański, LKS Łużyczanka, KT Kosz Kalisz. Nominujemy: FKK Feniks Kalisz, KS KOSZ Pleszew 2008

Linki do zbiórek:
Sandra Wolniak: https://www.siepomaga.pl/sandra
#ArmiaSandry
Ania Mrówczyńska: https://pomagam.pl/pionizatorani
#PompkiDlaMrówki
Obraz moe zawiera 1 osoba tekst
Obraz moe zawiera co najmniej jedna osoba i tekst