ZUZIA I NATALIA NA HoopLife Basketball Camps

ZUZIA I NATALIA NA HoopLife Basketball Camps

Dwie nasze zawodniczki klubowe - Natalia Kleinert i Zuzanna Chowańska, postanowiły mniej odpoczywać w wakacje i spróbować swoich sił w renomowanym campie koszykarskim organizowanym przez HoopLife Basketball Camps. HoopLife Basketball Camps to organizacja zajmująca się organizowaniem obozów i campów sportowych w celu zwiększenia umiejętności zawodników. Skupiają się na szkoleniu indywidualnym, ale ich głównym celem jest by zawodnicy lepiej rozumieli zaawansowane tajniki gry w koszykówkę. Dzięki współpracy z nimi zawodniczki i zawodnicy stają się lepszymi graczami i zmieniają swoje złe nawyki. Uczą się myśleć i poruszać po boisku jak profesjonaliści. Mało tego. Tego typu campy to okazja do poznania wyjątkowych ludzi, którzy nauczą jak zapracować na sukces w koszykówce i w życiu. Nasze zawodniczki wróciły ze sporą dawką nowego spojrzenia na koszykówkę i nie tylko. Zajęcia z trenerami z NBA zrobiły na Zuzi i Natali ogromne wrażenie.

Organizatorzy o campie: "Nieskromnie mówiąc jesteśmy jednym z najlpszych campów w Europie a może i na świecie.
Wiedza, którą otrzymują zawodnicy jest ogromna. Nie da się jej skopiować ponieważ nikt na świecie po za trenerem Donnie'im Arey'em nie prowadził nigdy tylu campów i nie współpracował z tyloma zawodnikami NBA i organizacjami NBA. Staż 20 lat w NBA to czterokrotny doktorat z koszykówki. Dla takich ludzi nie ma tytułów. Prawdziwy "Underground Rider". Na mikro umiejętności, które zostają poprawiane podczas campu niekiedy pracuje się latami..."

Liczymy, że nowe doświadczenie naszych koszykarek zaprocentuje w nowym sezonie