3x3: WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA LZS ZDOBYTE, ZWYCIĘSTWA TOLI I OLI

3x3: WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA LZS ZDOBYTE, ZWYCIĘSTWA TOLI I OLI

Wczoraj w niedzielę w Żerkowie odbył się Finał Województwa LZS 3x3 oraz towarzyszące mu konkurencje sportowo-rekreacyjne. W turnieju 3x3 wzięły udział 2 nasze drużyny reprezentując Powiat Ostrzeszowski. Zarówno w kat. męskiej i żeńskiej wystąpiły reprezentacje 4 rejonów. Nasza drużyna męska w składzie: Grabowski Przemysław, Zmyślony Kacper, Stasiak Bartłomiej i Kruszakin Adrian rozpoczęła swoje zmagania od wysokiego zwycięstwa 15:7 nad Środą Wlkp. Następnie zwyciężamy 10:8 z Ostrowem Wlkp. mimo groźnie wyglądającej kontuzji łuku brwiowego Adriana. W ostatnim meczu z Piłą rywale grają bardzo skutecznie, ulegamy 8:15 i zajmujemy ostatecznie II miejsce. Z kolei zespół dziewcząt musiał sobie radzić ze starszymi i bardziej doświadczonymi rywalkami. Bo zaciętych i emocjonujących pojedynkach niestety nie udało się wygrać meczu. Jest trochę rzeczy to poprawy zarówno w ataku, jak i w obronie. Zespół dziewcząt w składzie Cegiełka Weronika, Szuleta Dominika, Kosmala Paulina i Jastrzębska Martyna zajmuje IV miejsce. Jako ciekawostka dodamy, że wśród kobiet zwyciężył zespół z Piły, gdzie grała nasza wychowanka Zuzanna Chowańska. Gratulujemy! Dodatkowo ze świetnej strony pokazały się nasze najmłodsze zawodniczki w konkursie rzutów osobistych. Ola Kosmala zajmuje I miejsce trafiając 8/10, natomiast Tola Grabowska rzucając 7/10 zajmuje II miejsce na podium. Podziękowania za sprawną organizację wyjazdu na finał przesyłamy dla Pana Edmunda Tetlaka.
_________________________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.

Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)

Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska

Zrzutka – wspieraj nasze konkretne przedsięwzięcia:
https://zrzutka.pl/t2xzv9

Moe by zdjciem przedstawiajcym 8 osb ludzie stoj i w budynku