AŻ 11 NASZYCH DRUŻYN NA KALISKIM STREETBALLU

AŻ 11 NASZYCH DRUŻYN NA KALISKIM STREETBALLU

W ostatnią niedzielę został rozegrany XVII Międzynarodowy Turniej Koszykówki Ulicznej 3x3 w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych (KALISKI STREETBALL) . W tym roku nasz klub reprezentowało rekordowe 11 drużyn. Większość naszych ekip to zespoły dziewczęce, które nierzadko musiały rywalizować z drużynami chłopców. Łatwo nie było, ale uczyliśmy się i doskonaliliśmy różne elementy gry w meczach. W dwóch kategoriach udało się stanąć na podium. W kat. U10 wywalczyliśmy III miejsce (Krymarys Bartosz, Kuświk Remigiusz, Kurek Borys). Z kolei w U14K kolejność naszych drużyn była następująca:
I miejsce - Grabowska Tola, Kolański Zuzanna, Studziańska Amelia, Wróbel Julia
II miejsce - Mielczarek Zofia, Szmaj Lena, Rzepecka Nadia, Paszkowska Lena
III miejsce - Demianiuk Julia, Zadka Maja, Kuczyńska Ola, Gabryś Hanna
W ten bardzo upalny dzień wszyscy dali radę, choć zmęczenie i skwar dawały o sobie znać. Miejsca miejscami, ale najważniejsze, że tak liczne grono zawodniczek i zawodników z naszego małego ośrodka wzięło udział w zmaganiach turniejowych. Bardzo dziękujemy licznym rodzicom za pomoc trenerom podczas zawodów.
__________________________
W roku 2023 wspierają nas:
Wójt Gminy Kraszewice Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów
Firma Izowent www.izowent.pl
Instalator Krzysztof Pietras