KALISKI STREETBALL PO RAZ 15. A MY CAŁKIEM NIEŹLE WYPADAMY

KALISKI STREETBALL PO RAZ 15. A MY CAŁKIEM NIEŹLE WYPADAMY

Jeden z najlepszych turniejów koszykówki 3x3 w Polsce, a pod wieloma względami na pewno the best. Po raz 15. jubileuszowy w Kaliszu został rozegrany Kaliski Streetball. Bogactwo dodatkowych atrakcji, turniej 1x1, najlepsza bitwa koszykarskiego freestyle oraz efektowny konkurs wsadów, wszystko to sprawia, że można tylko żałować jeśli kogoś tam nie było Nasz klub reprezentowało 5 zespołów w 4 kat. młodzieżowych. Im młodsza kat. tym szło nam lepiej. Każdy zespół dał z siebie maxa, efekty były różne, ale emocje niezapomniane. Oto wyniki naszych ekip:

U10
I miejsce - Play Basket I Kraszewice (Gałka Aleksandra, Demianiuk Julia, Jeziorek Wiktoria, Wójcik Hanna)
II miejsce - Play Basket II Kraszewice (Cegiełka Krzysztof, Puchała Igor, Grzegorek Marcel, Wójcik Bartek)

U12
II miejsce - Play Basket III Kraszewice (Grabowska Tola, Kolański Zuzanna, Wójcik Paweł, Kruszakin Nadia)
Na I miejscu uplasowały się także zawodniczki reprezentujące KS Play Basket Kraszewice - Michalina i Ola Kuczyńska. Tym razem jednak wystartowały pod szyldem KT Kosz Kalisz. Gratulujemy!

U14K
III miejsce - Play Basket IV Kraszewice (Szuleta Joanna, Chojnacka Antonina, Kosmala Aleksandra, Kuświk Adrianna)

W kat. U16 nasza drużyna w składzie Szuleta Dominika, Kosmala Paulina, Jastrzębska Martyna i Cegiełka Weronika po niezłych meczach z drużynami męskimi pokazała się z dobrej strony jednak o wysokie lokaty było bardzo trudno. Zespoły męskie miały sporą przewagę fizyczną. W zespołach starszych z pewnością mamy kilka rzeczy do poprawy, wiemy nad czym popracować. Młodsi nie osiadają na laurach, będziemy pracować jeszcze ciężej. Zapraszamy na fotorelację
_________________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
Zrzutka –wspieraj nasze konkretne przedsięwzięcia:
https://zrzutka.pl/t2xzv9