KLKB: DOŚWIADCZENIE Z SOLIDNYMI EKIPAMI ZEBRANE

KLKB: DOŚWIADCZENIE Z SOLIDNYMI EKIPAMI ZEBRANE

Poprzedni weekend to udział naszej drużyny kadetek w 3-dniowym turnieju rozgrywanym w Bełchatowie. Nie mogliśmy skorzystać z kilku podstawowych zawodniczek z docelowych roczników, więc w zawodach wzięły udział także nasze starsze zawodniczki. W związku z czym w turnieju graliśmy poza klasyfikacją. Jednak dla nas najważniejsze było ogranie i zebranie doświadczenia. To z pewnością się udało. Zagraliśmy 5 intensywnych spotkań, z których 2 wygraliśmy wysoko, 2 przegraliśmy minimalnie po dobrej grze, w 1 ulegliśmy wyraźnie grając poniżej swoich możliwości w ataku. Oto wyniki naszych meczów:
KS Play Basket Kraszewice – SKS 12 Warszawa 86:14
KS Play Basket Kraszewice – Widzew Łódź 49:31
KS Play Basket Kraszewice – KSW Spartakus Jelenia Góra 38:42
KS Play Basket Kraszewice – MOSiR Bochnia 22:45
KS Play Basket Kraszewice – UKS Trójka Ełk 44:50

Podczas turnieju skupiliśmy na następujących elementach technicznych: obrona na piłce, zastawianie, pivoty, pozycja do rzutu w strefie rzutu, obiegnięcia, 2 rogi boiska, komunikacja, asysty, obrona niebieska. Wyniki obserwacji z 5 spotkań:
Cegiełka Weronika – 96
Szuleta Dominika – 95
Szuleta Asia – 76
Ficner Weronika – 8
Szczepaniak Roksana – 14
Jeziorek Nikola – 68
Jastrzębska Martyna – 56
Kowalczyk Nikola – 71
Gabryś Róża – 38
Kuświk Ada – 57

MVP naszej drużyny została wybrana Weronika Cegiełka, która świetnie się spisywała po obu stronach boiska. We wszystkich meczach grała bardzo równo, zebrała najwięcej poprawnie wykonanych elementów technicznych. W meczach z najlepszymi drużynami graliśmy falami, brakowało równej dobrej gry przez całe mecze całego zespołu. Mimo to, mieliśmy niezłe fragmenty jak odrobienie 20 pkt w meczu z Jelenią Górą. O ile obrona funkcjonowała całkiem dobrze to spore problemy mieliśmy z organizacją i skutecznością gry w ataku.
____________________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.

Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)

Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska

Zrzutka – wspieraj nasze konkretne przedsięwzięcia:
https://zrzutka.pl/t2xzv9

Moe by zdjciem przedstawiajcym 1 osoba stoi i tekst 34 wwwksplaybasketpl Moe by zdjciem przedstawiajcym 2 osoby ludzie stoj w budynku i tekst 16 wwwksplaybasketpl Moe by zdjciem przedstawiajcym 2 osoby ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym co najmniej jedna osoba ludzie stoj w budynku i tekst Ong wwwksplaybasketpl