KRASZEWICKA BASKET SKILLS LIGA – PODSUMOWANIE 3. SEZONU

KRASZEWICKA BASKET SKILLS LIGA – PODSUMOWANIE 3. SEZONU

Wczorajsza sobota to finałowe rozgrywki Kraszewickiej Basket Skills Ligi organizowanej po raz trzeci przez nasz klub. We wczorajszym turnieju wzięło udział 16 zespołów na 3 poziomach ligowych (ponad 120 uczestników). Przez 9 godzin rozegraliśmy 34 mecze bazując na zadaniach meczowych taki jak: gra bez kozła, rzuty słabszą ręką za 4 pkt, podanie do najdalszego 1 pkt dodatkowy, po koszu piłka ponownie dla tego samego zespołu, rzuty bez kozła razy dwa i wiele innych szkoleniowych zadań. W tym sezonie (oprócz 11 drużyn z Kraszewic) w naszej lidze brały udział drużyny z Ostrowa Wlkp, Pleszewa, Chrzanowa, Kalisza, Sieradza i Sobiesęków. Wczoraj wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani medalami i nagrodami. Wyróżniający się zawodnicy w umiejętnościach w ataku i w obronie otrzymali dodatkowo statuetki. Oprócz samej rywalizacji meczowej uczestnicy doświadczyli mnóstwo integracji i wartościowo spędzonego czasu. Dziękujemy zawodniczkom, zawodnikom i trenerom za udział i zapraszamy na kolejną edycję KBSL.

Szczególne podziękowanie składamy rodzicom, którzy pomagali wczoraj w przygotowaniu posiłków i słodkości oraz przy organizacji rozgrywek. Dziękujemy także naszym sędziom na pracę na boisku i przy stoliku. Dominika Szuleta, Kosmala Paulina, Benia Kowalczyk, Martyna Jastrzębska, Kacper Zmyślony, Nikodem Kędzia – zrobiliście kawał dobrej roboty. Podziękowania za wsparcie należą się także naszemu Wójtowi Gminy Kraszewice Panu Konradowi Kuświkowi oraz sponsorom: Przetwórstwo Mięsa - Zmyślony, Crispy Natural, Oranżada Hellena.

Foty: Miłosz Dudkiewicz

Wyróżnienia:

I LIGA
Gumisie Kraszewice
Atak: Michalina Kuczyńska
Obrona: Kinga Kuświk

KT Kosz I Kalisz
Atak: Wiktor Antoniak
Obrona: Stanisław Tyc

Princesski Kraszewice
Atak: Nadia Kruszakin
Obrona: Maja Zadka

Play Basket Kraszewice
Atak: Kosmala Ola
Obrona: Czarnek Sandra/Ficner Weronika

Trójka Sieradz
Atak: Inga Piorunowska
Obrona: Nikola Wysota/Hania Biniek

SP II Sobiesęki
Atak: Krymarys Filip
Obrona: Kacper Stępień

II LIGA
KT Kosz II Kalisz
Atak: Jeremi Jamroziak
Obrona: Stanisław Talar

Basketball Girls Kraszewice
Atak: Lena Szmaj
Obrona: Tola Grabowska

Basketmaniacy Kraszewice
Atak: Zuzanna Kolański
Obrona: Aleksandra Gałka

SMOK Kraszewice
Atak: Julia Demianiuk
Obrona: Lena Szmitke

SP III Sobiesęki
Atak: Amelia Studziańska
Obrona: Amelia Studziańska

Trójka II Sieradz
Atak: Hanna Cieślak
Obrona: Kinga Walkowska

UKS Piątka I Ostrów Wlkp.
Atak: Gabriela Kucharska
Obrona: Maja Kończewska

UKS Piątka II Ostrów Wlkp.
Atak: Iga Lisek
Obrona: Lena Nawrot

III LIGA
KT Kosz III Kalisz
Atak: Jeremi Jamroziak
Obrona: Oskar Rośczak

Szybcy i Wściekli Kraszewice
Atak: Cegiełka Krzysztof
Obrona: Grzegorek Marcel

Play Basketki Kraszewice
Atak: Harwes Magdalena
Obrona: Stempień Hanna

Dzikie Miśki
Atak: Wróbel Julia
Obrona: Heliński Natan

Super Strzelcy:
Atak: Wabnik Lena
Obrona: Szmaj Maja

UKS Piątka III Ostrów Wlkp.
Atak: Zofia Szambelan
Obrona: Eliza Bizan

UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Atak: Julia Wojtczak
Obrona: Zofia Kaźmierczak
___________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2022 wspierają nas już:
Gmina Kraszewice Wójt Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
IMOPEKSIS.University
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów