MICHALINA KUCZYŃSKA Z POWOŁANIEM NA OBÓZ KADRY WIELKOPOLSKI ORAZ W FINALE MMP U13K

MICHALINA KUCZYŃSKA Z POWOŁANIEM NA OBÓZ KADRY WIELKOPOLSKI ORAZ W FINALE MMP U13K

O Michalinie pisaliśmy już wielokrotnie i zapewne na tym nie koniec. Dobre wieści są takie, że Michalina otrzymała powołanie na kolejne zgrupowanie kadry woj. wielkopolskiego młodziczek (rocz. 2009). W dniach 01-10.07.2022r. nasza zawodniczka (pochodząca z Kalisza) spędzi czas na obozie sportowym w Sierakowie, gdzie będzie szlifować swoje umiejętności koszykarskie. Przypomnijmy, że Michalina jest wychowanką zarówno KT Kosz Kalisz, jak i KS Play Basket Kraszewice. Nasz klub reprezentuje w tym sezonie w kat. U14K i U15K. Ale to nie wszystkie dobre informacje. Już jutro Michalina rozpoczyna zmagania w Finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski U13K z drużyną MKS MOS Konin (umowa szkoleniowa z naszym klubem). Pod poniższym linkiem możecie śledzić poczynania Michaliny przez najbliższe 4 dni:https://www.youtube.com/playlist...
Michalinie życzymy miejsca w ścisłej kadrze wojewódzkiej oraz złotego medalu MMP U13K
Brak dostpnego opisu zdjcia Brak dostpnego opisu zdjcia Moe by zdjciem przedstawiajcym 1 osoba