MOŻEMY WSZYSTKO - 3KOSZE

MOŻEMY WSZYSTKO - 3KOSZE

Ostatni weekend to dokonanie niemożliwego 24-godzinnego maratonu koszykarskiego. 16 uczestników z naszego klubu wzięło udział w turnieju 3KOSZE we Włocławku, który miał na celu m. in. próbę pobicia rekordu Guinnessa w ciągłej grze w koszykówkę w 3KOSZE. Prawie 50 zawodniczek i zawodników z różnych stron Polski stawiło czoła próbie, którą można uznać za udaną. W gronie naszych zawodniczek były osoby, które nie zmrużyły oka przez 24 godziny trwania zawodów. Ale to nie wszystko, każdy rozegrał ok 24 meczów w różnych formułach i składach. Bez sędziów, bez presji, bez kłótni, bez klasyfikacji. Za to w emocjach radości, adrenalinie, ekstremalnym zmęczeniu, odczuciach postępu, poznaniu siebie, współpracy i pomocy.

Stan przeżyć dobrze podsumowała Agnieszka Rudniak (współorganizator przedsięwzięcia):
"W grach udział brały dzieciaki z całej Polski, zasada była tylko taka, że mają tworzyć drużyny z osobami których nie znają No i mamy najlepszą integracje i wyjście ze strefy komfortu !
Dzieci same się dyscyplinowały, same ustalały zasady współpracy, miały tylko listę jaki mają numer drużyny i z kim na którym boisku grają. Żaden trener nie ingerował w te rozgrywki, byli obecni cała dobę, ale dali im wolność!
A do tego co kilka godzin zmiana drużyny w perspektywie 24h!
Trudno jest to sobie wyobrazić, ja nie grałam a prowadziłam walkę sama ze sobą ile wytrzymam żeby zrelacjonować każdą godzinę

Ile można zrobić w 24h
Jak bardzo można kogoś poznać, jak dobrze można poznać siebie i swoje słabości ?
Ile w ciągłym zaangażowaniu jesteś w stanie rozwinąć umiejętności?

Ile przerobisz w sobie to już zawsze z Tobą zostanie!
Takie wydarzenia tworzy IMOPEKSIS.University akademia sportu, która uczy nie tylko sportu i nie tylko dzieci, uczy też Nas dorosłych jak stworzyć środowisko, w którym poczujesz się ze możesz wszystko Poczujesz że warto działać, że można żyć w spokoju i być szczęśliwym, a każdego dnia odkrywać coś nowego!

Nigdy nie umiałam pracować z dziećmi one same mnie tego uczą, uczą mnie więcej niż nie jedna szkoła, uczą mnie szczęścia, samodyscypliny i ogromnego zaangażowania bo dzieci mają wielkie serca do tego co robią wystarczy że same chcą to robić i nikt im nie narzuca swoich przekonań, marzeń i ich nie oceniania !

Wspieraj nie oceniaj!"

Trudno opisać słowami wszystko co się tam wydarzyło. Trzeba tego doświadczyć bezpośrednio. Turniej miał także mega efekt czysto szkoleniowy. Setki, jeśli nie tysiące wykonanych rzutów, podań i innych elementów technicznych przez każdego uczestnika.

No i na zakończenie kolejna bardzo dobra wiadomość dla naszego klubu. Nasz Trener Adrian Kruszakin otrzymał nominację od Polskiego Związku 3KOSZE na trenera głównego Seniorskiej Kadry Narodowej Mężczyzn. To niesamowite wyróżnienie i docenienie dla naszego coacha, który uwielbia wielkie wyzwania i ciężką pracę. Bardzo dziękujemy Tomasz Wilczewski Trener i Nauczyciel za organizację mega imprezy i współpracę.
___________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2022 wspierają nas już:
Gmina Kraszewice Wójt Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
IMOPEKSIS.University
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów