NASI SPORTOWCY PONOWNIE DOCENIENI

NASI SPORTOWCY PONOWNIE DOCENIENI

Przedwczoraj w niedzielę na dziedzińcu baszty kazimierzowskiej w Ostrzeszowie zorganizowana została I Gala Gminnych Mistrzów Sportu. Organizatorem wydarzenia była Fundacja „Rozwój Powiatu Ostrzeszowskiego” na czele z Prezes Moniką Kaźmierczak. Fundację tworzą gminy powiatu ostrzeszowskiego z ich wójtami i burmistrzami.

Podczas Gali przyznano nagrody i wyróżnienia w 11 kategoriach. Najlepszych z najlepszych wyłoniła kapituła, w skład której weszli m.in. wójtowie i burmistrzowie. Tytuły i specjalne wyróżnienia trafiły do najlepszych sportowców, trenerów i działaczy minionego roku 2020.

W kategorii Odkrycie Sportowe Roku wyróżnienie otrzymała nasza zawodniczka Paulina Kosmala, która w ostatnim sezonie zrobiła ogromne postępy.

I miejsce przyznano naszej Kraszewickiej Basket Skills Lidze w kategorii Wydarzenie Sportowe Roku. Cieszymy się z uznania dla projektu, gdzie najważniejsze są umiejętności i aspekty psychospołeczne. Statuetkę w imieniu naszego Klubu odebrał Przemysław Grabowski.

Z kolei w kategorii Trener Roku I miejsce przypadło naszemu Wice Prezesowi Klubu Dawidowi Sobierajowi za osiągnięcia lekkoatletyczne jego podopiecznych.

Dziękujemy!
Konrad Kuświk
Patryk Jędrowiak - Burmistrz MiG Ostrzeszów
Powiat Ostrzeszowski
____________________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.

Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)

Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska

Zrzutka – wspieraj nasze konkretne przedsięwzięcia:
https://zrzutka.pl/t2xzv9

Moe by zdjciem przedstawiajcym 2 osoby ludzie stoj i na wieym powietrzu Moe by zdjciem przedstawiajcym w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 4 osoby ludzie stoj na wieym powietrzu i tekst FUNDACJA ROZWJ POWATU OSTRZESZOWSK wwwksplaybasketpl Moe by zdjciem przedstawiajcym 14 osb ludzie stoj i tekst FUNDACI OSTRZESZOWSKIEGO ZCEL wwwksplaybasketpl