NASI ZAGRALI W MŁODZIEŻOWYM MECZU GWIAZD WIELKOPOLSKI

NASI ZAGRALI W MŁODZIEŻOWYM MECZU GWIAZD WIELKOPOLSKI

Wracamy jeszcze do poniedziałku, kiedy to odbył się prestiżowy Mecz Gwiazd 2021 najlepszych zawodniczek i zawodników z wielkopolski w kat. U13, U15 i U17. Nasz Klub reprezentowały Michalina Kuczyńska (U13K) oraz Paulina Kosmala i Martyna Jastrzębska (U15K). Nasze zawodniczki zagrały w zespołach Południa. Wyniki meczów to sprawa drugorzędna, najważniejsza była dobra zabawa, integracja. Występ to także zaszczyt i uznanie dla zawodniczek. Oprócz samych meczów pokazowych zostały rozegrane liczne konkursy. Michalina Kuczyńska i Paulina Kosmala wygrywają konkursy rzutów osobistych w swoich kat. wiekowych. Dodatkowo trójka naszych podopiecznych szkoliła i doskonaliła się z zakresu sędziowania (Paulina, Martyna oraz Kacper Zmyślony). Już niedługo zdobędą uprawnienia i będą mogli sędziować mecze ligowe. Wszyscy nasi uczestnicy wrócili zadowoleni w dobrych nastrojach. Mamy nadzieję, że powyższa inicjatywa WZKosz na stałe zagości w terminarzu związkowym.
Moe by zdjciem przedstawiajcym 11 osb ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 7 osb i ludzie stoj Moe by zdjciem przedstawiajcym 9 osb ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 3 osoby i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 8 osb ludzie uprawiajcy sporty pika i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 10 osb ludzie stoj pika w budynku i tekst 10 2021 1921 WIELKOPOLSKIEJ KOSZYKWKI 7  wwwwzkoszpl wzkoszp