-> bez szału, ale wciąż do przodu

-> skuteczność rzutów za 2 pkt kluczem do sukcesu

-> zespołowe dzielenie się piłką przynosi efekty

KS PLAY BASKET KRASZEWICE – GAME ZONE OSTRÓW WLKP. 53:48

Ciężko zapowiadający się z mecz z dobrymi znajomymi z Game Zone właśnie taki był. Przebieg spotkania od samego początku bardzo wyrównany. Żadna z ekip nie potrafiła zbudować bezpiecznej przewagi. Pierwsza kwarta dla Game Zone różnicą 4 punktów, druga – taką samą równicą dla nas. Tym samym w połowie meczu mamy remis 24:24. W trzeciej odsłonie lekka przewaga dla nas. Prowadzimy 4 punktami. Ostatnia kwarta to walka kosz za kosz, ale wciąż mamy jedno lub dwa posiadania więcej niż rywale. Na kilkanaście sekund do końca tracimy piłkę i 2 pkt. Jednak w ostatniej akcji po dobrym rozegraniu ustawienia trafiamy cenną „trójkę” przypieczętowując ostatecznie wygraną. Po naszej stronie nikt tym razem nie miał indywidualnie wybitnego występu, za to nadrabialiśmy zespołowością. W drugiej połowie lepsza obrona dopełniła dzieła. Kolejna wygrana bardzo cieszy, ale już dziś skupiamy się na następnym pojedynku. Tym razem zmierzymy się z bardzo silną ekipa Atrom Ekspert-Sklep Ostrów Wlkp., który ma w swoim składzie takich byłych ligowców jak Darek Parzeński, Piotr Czaska czy Jakub Szymczak. Będzie ciężko, ale zrobimy wszystko by przedłużyć serię zwycięstw.