OLK: DZIEWCZYNY SHOW, LIDER ZA MOCNY

W ostatnich dniach rozegraliśmy 2 mecze w Ostrowskiej Lidze Koszykówki. W II lidze notujemy wyraźne zwycięstwo, w I lidze wysoką porażkę.

II LIGA
KS Play Basket Kraszewice – Pink Basket Girls Ostrów Wlkp. 92:32
Zespół przeciwny składający się wyłącznie z dziewczyn tylko w pierwszej połowie stawiał względny opór. Trzecia kwarta wygrana przez nasz team 32:2 nie pozostawiła złudzeń. W naszych szeregach 3 zawodniczki i to one odgrywały tego dnia główne role. Wszystkie zanotowały rekordy punktowe. Martyna – 13 pkt, 4 zb, 2 as, 14 eval; Dominika – 21 pkt, 4 zb, 1 as, 15 eval; Paulina – 27 pkt, 9 zb, 1 przech, 20 eval. Panowie za to wzorowo dzielili piłki – 22 asysty.

I LIGA
KS Play Basket Kraszewice – Wataha Ekspert Team Ostrów Wlkp. 55:83
Bez kilku czołowych zawodników trudno nam było walczyć z najlepszą obecnie drużyną ligi. Mimo, że jeszcze w połowie 3. kwarty tracimy tylko 4 pkt to jednak dalszy przebieg meczu potwierdził dominację lidera. Przede wszystkim rywale mieli sporą przewagę pod koszem, my krótką rotację. W końcówce brakowało sił i skuteczności. Przed nami ostatni mecz rundy zasadniczej z Szerszonami czyli Mistrzami z zeszłego sezonu. Na pewno będzie to ciekawe starcie choć dla nas bez większego znaczenia jeśli chodzi o miejsce w tabeli. Tak czy inaczej będziemy chcieli sprawić niespodziankę.