OLK: KOLEJNE ZWYCIĘSTWO, ALE TO NIE JEST NASZ MAX

I LIGA
KS Play Basket Kraszewice – Artur Sklepy Team Ostrów Wlkp. 75:57

Niby wygrywamy wyraźnie, ale nasza gra miała różne oblicza w tym spotkaniu. Pierwsza kwarta wyrównana, w naszej obronie sporo dziur. W drugiej wrzucamy wyższy bieg. Tę część meczu wygrywamy aż 25:2. Wydaje się, że nasza przewaga będzie tylko rosła. Nic bardziej mylnego. Rywale nie odpuszczają w trzeciej odsłonie i wracają stopniowo do gry. Nasza niemoc strzelecka zza łuku sprawia, że rywale schodzą nawet na 9 pkt na początku 4. kwarty. Na szczęście kolejne minuty to uspokojenie gry i powrót na właściwe tory. Organizacja gry na plus, choć nie potrafiliśmy wykorzystać wielu czystych sytuacji rzutowych z dystansu. Za to ponownie świetnie dzielimy się piłką, 23 asysty mimo gorszej skuteczności mówią same za siebie. Wszyscy, którzy weszli na boisko punktowali i asystowali. Jesteśmy na dobrej drodze. Dodatkowo wzmacniamy się pod koszem, do naszego teamu dołącza Wojtek Pawłowski. Zawodnik, który już kilka sezonów rozegrał w naszych szeregach. Wojtek witamy ponownie!