OLK: LICZYLIŚMY NA WIĘCEJ

OLK: LICZYLIŚMY NA WIĘCEJ

W miarę jedzenia nasz apetyt rósł. Radziliśmy sobie w lidze lepiej niż przewidywaliśmy. Postraszyliśmy kilka silnych ekip, nawet udało się wygrać z wyżej notowanymi rywalami. Mieliśmy przebłyski naprawdę solidnej gry po obu stronach parkietu. Niestety zdarzały się nam też gorsze dni i słabsza dyspozycja. Słowem – graliśmy falowo. Ustabilizowanie wysokiej formy będzie celem na nowy sezon. Z drugiej strony graliśmy piękny zespołowy basket, rywale nie wiedzieli kto w danym meczu będzie liderem. A liderów było wielu, w każdym meczu ktoś inny odpalił dobre spotkanie. Ale wróćmy do samej fazy PO. Tutaj niestety trafiliśmy na silny team w fazie play off dodatkowo wzmocniony byłym zawodnikiem I ligi – Marcinem Kałowskim. Rywale mocno się nas obawiali po tylko 1 pkt zwycięstwie w rundzie zasadniczej. Mimo, iż powyższy zawodnik rywali nie został dodany do ligi do końca zgodnie z regulaminem podjęliśmy walkę. W fazie play off graliśmy do 2 zwycięstw.

I mecz: KS Play Basket Kraszewice – Insekt Serwis Team Ostrów Wlkp. 65:74
Postawiliśmy się rywalowi naszpikowanemu byłymi zawodnikami ligowymi (u nas sami amatorzy;) ). Mimo, że to Insekty narzucały tempo to jednak dwukrotnie w tym meczu udało się nam odrobić straty i postraszyć rywali. W połowie meczu mieliśmy remis. Do ostatecznego zwycięstwa trochę nam zabrakło. Spory wpływ na wynik mecz miała z pewnością kontuzja Bartka Szkopka, który w trzeciej kwarcie naciągnął pachwinę.
Grali:
Krysiak Marcin 25 pkt, 7 zb, 2 as, 1 przech, 24 eval
Grabowski Przemysław 3 zb, 2 as
Kruszakin Adrian 13 pkt, 4 zb, 3 as, 1 przech, 12 eval
Kol Tobiasz 7 pkt, 11 zb, 2 as, 1 bl, 16 eval
Kuświk Hubert 2 pkt, 3 zb, 3 as
Pawłowski Wojciech 2 pkt, 3zb, 1 przech
Stasiak Bartek 12 pkt, 3 zb, 3 as, 1 przech, 11 eval
Szkopek Bartek 4 pkt, 1 zb, 2 as

II mecz: KS Play Basket Kraszewice – Insekt Serwis Team Ostrów Wlkp. 51:79
W drugim meczu z tym zespołem niestety nie pokazaliśmy się z dobrej strony. Od początku rywale dyktowali warunki gry i z każdą minutą powiększali przewagę. Słabsza skuteczność tego dnia nie pozwoliła nam na wyrównaną grę. Graliśmy niecierpliwie w ataku, w obronie za dużo dziur. Kończymy sezon niepocieszeni mimo, że w wielu meczach odczuwaliśmy radość z gry i zespołowość. Jest oczywiście parę rzeczy do poprawy, nad którymi zamierzmy pracować. Mieliśmy jeszcze rozegrać jutro w sobotę Pucharowy Turniej Finałowy. Niestety wczesne poranne godziny rozgrywania meczów zaproponowane przez organizatorów sprawiły, że nie mogliśmy wziąć udziału w tym turnieju.
Karkoszka Tomasz 10 pkt, 3 zb, 1 as, 1 przech, 6 eval
Kol Tobiasz 6 pkt, 3 zb, 1 as, 3 eval
Grabowski Przemysław
Kruszakin Adrian 4 pkt, 5 zb, 2 as, 2 eval
Krysiak Marcin 4 pkt, 5 zb, 3 as, 1 przech, 6 eval
Kuświk Hubert 8 pkt, 2 zb, 1 as, 1 przech, 6 eval
Pawłowski Wojciech 6 pkt, 6 zb
Stasiak Bartek 13 pkt, 3 zb, 1 as, 1 przech, 9 eval
Moe by zdjciem przedstawiajcym 4 osoby ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 3 osoby ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 8 osb i w budynku