OLK: NAJLEPSZY MECZ SEZONU? ZABRAKŁO NAPRAWDĘ NIEWIELE

OLK: NAJLEPSZY MECZ SEZONU? ZABRAKŁO NAPRAWDĘ NIEWIELE

KS Play Basket Kraszewice – INSEKT Serwis Team Ostrów Wlkp. 65:66

Mimo, że w tym meczu ulegamy minimalnie 1 pkt to trzeba przyznać, że był to jeden z naszych najlepszych występów, jeśli nie najlepszy. Faworytem meczu byli rywale, ale od początku graliśmy nieustępliwie w obronie i zespołowo w ataku. Żadna z drużyn nie była w stanie zbudować większej przewagi niż 6 pkt. O ostatecznym wyniku zdecydowały detale. Mogliśmy trafić więcej osobistych (tylko 4/10), albo wykorzystać kilka czystych akcji podkoszowych po bardzo dobrych podaniach Dominiki Szulety. Brakowało także momentami lepszego zastawiania na zbiórkach w obronie. Mimo tych niedociągnięć byliśmy cały czas w grze i jedynie w końcówce zabrakło jeszcze 1 celnego rzutu. Na plus: lepsza skuteczność rzutów z gry niż rywale (41% do 37%), przyzwoity procent rzutów za 3 pkt (9/27, 33%), 17 asyst zespołu czy tylko 7 strat. MVP naszej drużyny tym razem zostaje Hubert Kuświk notując 14 pkt, 2 zb, 2 as, 1 przech, 16 eval, 6/9 z gry. Pozytywna energia Huberta udzielała się wszystkim. Gramy bardzo zespołowo, każdy mecz ma swojego bohatera. Aż 5 naszych zawodników notuje 10 lub więcej pkt na mecz.

Grali i punktowali:
Kuświk Hubert 14 pkt, 2 zb, 2 as, 1 przech, 16 eval, 6/9 z gry
Nowak Bartek 5 pkt, 11 zb, 3 as, 1 bl, 14 eval
Kruszakin Adrian 18 pkt, 2 zb, 2 as, 13 eval, 4/9 za 3 pkt
Kol Tobiasz 14 pkt, 8 zb, 12 eval
Krysiak Marcin 6 pkt, 7 zb, 3 as, 9 eval
Szkopek Bartek 6 pkt, 1 zb, 5 as, 1 przech, 4 eval
Stasiak Bartek 2 pkt, 1 zb, 2 as, 1 przech
Szuleta Dominika

Pełne statystyki: http://www.olk-basket.ligspace.pl/index.php?mod=Games...

Kolejny mecz już w najbliższy wtorek z Trucht Pasta Ostrów Wlkp. Wynik tego spotkania zadecyduje, które miejsce zajmiemy po rundzie zasadniczej i kim spotkamy się w fazie play off. Trzymajcie kciuki. Moe by zdjciem przedstawiajcym 12 osb ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 15 osb ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 5 osb i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 11 osb ludzie stoj pika i w budynku