OLK: POZOSTAW TO CO MINĘŁO NA RZECZ PRZYSZŁYCH WYDARZEŃ

W ostatnim czasie rozegraliśmy kolejne mecze w I i II lidze Ostrowskiej Lidze Koszykówki. Z wynikami różnie, ale postęp w grze można było zauważyć szczególnie w drugiej lidze. Progres zaprocentuje w przyszłości. Taki jest główny cel, ten sezon ma do tego służyć.

I LIGA:
KS Play Basket Kraszewice – Orlen Akademia Koszykówki BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 86:43
KS Play Basket Kraszewice – MVPS Studio Treningu Personalnego – Krystian Kruszyk Ostrów Wlkp. 20:0 (walkower)
Początek niemrawy w naszym wykonaniu. Zbyt miękko w obronie. Rozkręcamy się w drugiej kwarcie, a następnie powiększamy przewagę. Każdy punktuje i asystuje. Świetna skuteczność w rzutach za 2 pkt (70%), z trójkami różnie bywało. Mocno dominujemy na deskach 45:24 mimo braku naszych podkoszowych.

KS Play Basket II Kraszewice – New Team Ostrów Wlkp. 40:60
Tutaj odwrotnie, dobry początek z naszej strony. Gramy pewnie i skutecznie z faworytem spotkania. Problemy zaczynają się drugiej odsłonie. Nie gramy gorzej od rywali, ale skuteczność w rzutach blisko kosza drastycznie spada w naszym wykonaniu. To musi mieć swoje konsekwencje. Nawet mimo lepszej 3. kwarty to jednak przeciwnicy wygrywają zdecydowanie. Z naszej strony mecz lepszy niż poprzednie, coraz lepsza organizacja gry i wspólne zrozumienie. Jak poprawimy skuteczność i pewność w rzutach to pojawi się więcej zwycięstw.