OLK: ZABRAKŁO TROCHĘ SZCZĘŚCIA

OLK: ZABRAKŁO TROCHĘ SZCZĘŚCIA

II liga: KS Play Basket Kraszewice – Last Dance Ostrów Wlkp. 56:59

W ostatni piątek rozegraliśmy 2 mecze w Ostrowskiej Lidze Koszykówki. Zarówno w II, jak i w I lidze zapowiadały się zacięte mecze. Tak też było. W II lidze mimo, że rywale początkowo przejęli inicjatywę to byliśmy w stanie odrobić 10 pkt straty i doprowadzić do wyrównanej końcówki. Niestety w ostatnim posiadaniu rywali sędziowie nie dopatrzyli się kroków i nie mieliśmy szans na doprowadzenie do dogrywki. Świetne zawody rozegrał Bartosz Szkopek 17 pkt, 8 b, 5 as, 3 przech, 31 eval na bardzo dobrej skuteczności rzutów z gry (77%). Szkoda tylko, że akurat u Bartka sędziwie dopatrzyli się aż 4 fauli ofensywnych… Na zbiórkach rządził tego dnia Marcin Krysiak – 14 zebranych piłek z tablic. Do tego dołożył 17 pkt, 1 as, 2 bl, 2 przech i eval na poziomie 24. Skuteczności brakowało pozostałym naszym zawodnikom. Trochę statycznie graliśmy w ataku pozycyjnym, a na deskach nie mogliśmy powstrzymać Macieja Hałasa – 20 zbiórek!
Jastrzębska Martyna 1 przech
Knychała Przemek 7 zb, 6 eval
Kosmala Paulina 3 pkt
Kruszakin Adrian 7 pkt, 3 zb, 3 as, 2 przech, 9 eval
Krysiak Marcin 17 pkt, 14 zb, 1 as, 2 bl, 2 przech, 24 eval
Kuświk Hubert 1 pkt, 1 zb, 2 as, 1 przech, 2 eval
Szkopek Bartek 17 pkt, 8 zb, 5 as, 1 bl, 3 przech, 31 eval
Szuleta Dominika 11 pkt, 1 zb, 1 as, 1 przech, 5 eval
Zmyślony Kacper 1 as, 3 przech, 2 eval
Pełne statsy: http://www.olk-basket.ligspace.pl/index.php?mod=Games...

I liga: KS Play Basket Kraszewice – AbuDabi Ostrów Wlkp. 60:63

W pierwszej lidze także ulegamy 3 pkt. Mecz przebiegał falami. Były momenty, że prowadziliśmy 10 pkt, ale również w drugą stronę bywała taka przewaga. Niestety końcówkę lepiej rozgrywają rywale i mimo, że mieliśmy rzut na dogrywkę piłka powędrowała daleko od obręczy. Bardzo dobre statsy wykręcił ponownie Błażej Pawlik notując 35 pkt, 6 zb, 4 as, 6 przech, 35 eval! Brakowało na pewno większej zespołowości, mniejsza ilość asyst niż zwykle. Na zbiórkach też rządzili rywale. Szkoda wyniku, bo zwycięstwo było w zasięgu. Trudno, walczymy dalej i poprawiamy niedociągnięcia.
Biegański Wojciech 4 zb, 2 as, 1 przech, 6 eval
Kol Tobiasz 8 zb, 5 eval
Kołodziej Kuba 12 pkt, 6 zb, 2 as, 1 bl, 2 przech, 12 eval
Kruszakin Adrian 1 pkt, 2 zb
Krysiak Marcin 5 pkt, 4zb, 1 przech, 6 eval
Kuświk Hubert 1 pkt, 3 zb, 1 as, 3 eval
Pawlik Błażej 35 pkt, 6 zb, 4 as, 6 przech, 35 eval
Szkopek Bartosz 6 pkt, 2 zb, 1 przech, 6 eval
Pełne statsy: http://www.olk-basket.ligspace.pl/index.php?mod=Games...
_____________________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2022 wspierają nas już:
Gmina Kraszewice Wójt Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
IMOPEKSIS.University
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów